استارت طرح کلید به کلید ایران خودرو با تحویل 40 هزارمین تاکسی

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: مراسم جایگزینی 40 هزار تاکسی فرسوده در قالب طرح کلید به کلید با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون اجرایی رئیس جمهور و روسای کمیسیون صنایع و کشاورزی برگزار گردید.
کد مطلب: 59317| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۵:۴:۱۰| نسخه چاپی
 استارت طرح کلید به کلید ایران خودرو با تحویل 40 هزارمین تاکسی

به گزارش "فرازنیوز" مدیرعامل ایران خودرو در آغاز این مراسم اظهار داشت: شرکت ایران خودرو به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودرو در ایران به دنبال مسئولیت بزرگ اجتماعی که برعهده دارد بر خود وظیفه می داند، تا در اجرای سه رکن، انسان سالم، جامعه سالم و محیط زیست سالم گام بردارد.

مهندس یکه زارع اذعان داشت: شرکت ایران خودرو همزمان با آغاز طرح نوسازی 90 هزار خودرو فرسوده در این طرح حضور یافت در راستای اجرای این طرح همکاری با بانک های ملت، تجارت و پارسیان صورت گرفت و توانستیم در این طرح مشارکت خوبی را داشته باشیم.

وی گفت: در این طرح مقرر گردید تا به هر متقاضی 20 میلیون تومان وام با بهره 23 درصد اختصاص یابد و شرکت ایرانخودرو به منظور حمایت از متقاضیان، 7 درصد از سود این تسهیلات را برعهده گرفت.

مهندس یکه زارع با اشاره به اینکه امروز تحویل 40 هزارمین تاکسی جایگزین آغاز می شود، اظهار داشت: تاکنون 63 هزار نفر در این طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ثبت نام نموده اند.

وی گفت: در حال حاضر 10 هزار و 900 نفر در تهران در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ثبت نام نموده اند همچنین 9 هزار و 400 دستگاه تاکسی جایگزین تحویل متقاضیان شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در 315 شهر کشور تحویل تاکسی های جدید آغاز شده است، اظهار داشت: 10 شهری که بیشترین ثبت نام ها در آنها صورت گرفته است به ترتیب تهران، تبریز، مشهد، کرج، شیراز، شهریار، قم، شیراز، کرمانشاه و قزوین بوده است.

وی گفت: برای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی نیاز است که بحث انسان سالم، جامعه سالم و محیط سالم را دنبال نماییم
.

کد مطلب: 59317| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۵:۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.