​خداقوت راهدارتلاشگر وديگرنيروهاي امدادي جاده‌اي

راه و مسکن - فرازنیوز: از صبح روز جمعه وزير راه و شهرسازي به همراه معاون و جمعي از مديران با حضور در محور فيروزكوه از عمليات راهداري زمستاني مسير بازديد كردند .
کد مطلب: 59446| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
​خداقوت راهدارتلاشگر وديگرنيروهاي امدادي جاده‌اي
به گزارش "فرازنیوز"   دكتر عباس آخوندي وزير  راه و شهرسازي  با توقف در چند نقطه از اين محور كه در روز گذشته به علت كولاك و مه گرفتگي و سرماي شديد براي مدتي بسته شده بود ، باچندتن از رانندگان و مسافران همچنين راهداران تلاشگر گفتگو كرد . 
 
 
وزير راه و شهرسازي ايمني سفرهاي جاده اي را از مهمترين برنامه هاي وزارتخانه  برشمردند و با ابراز رضايت از عمليات راهداري زمستاني كه راهداران با غيرت و وظيفه شناس با تمام امكانات شبانه روز در حال خدمت به هموطنان هستند براي شادي روح رئيس فقيد راهداري و حمل و نقل جاده اي پرديس كه در حين خدمت رساني پنج شنبه شب در اثر سقوط بهمن جان خود را از دست داد  علو درجات را از خداوند  مسئلت نمود . 
 
 
دكتر آخوندي و هئيت همراه  با توقف در راهدارخانه فيروزكوه  نشست صميمانه اي با راهداراني كه در چند روز گذشته مشغول خدمت رساني به مسا فران و نجات جان آنها در برف و كولاك اخير نقش آفريني كردند ، داشت .

 

بر اساس اين گزارش  مهندس داود كشاورزيان معاون  وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به همراه معاون راهداري و چند تن از  مديران سازمان در اين بازديد يك روزه دكتر آخوندي را همراهي مي كردند.
کد مطلب: 59446| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.