ترامپ: ما بی گناه نیستیم

تحولات جهانی - فرازنیوز: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در یک گفتگوی تلویزیونی از رابطه خود با ولادمیر پوتین، همتای روس خود، دفاع کرده است.
کد مطلب: 59452| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
ترامپ: ما بی گناه نیستیم

به گزارش بی بی سی، ترامپ در مصاحبه‌ای با شبکه خبری "فاکس نیوز"، در واکنش به اظهارات مجری این شبکه خبری که گفت پوتین "یک قاتل" است، پاسخ داد که آمریکا نیز "بی‌گناه نیست".

او گفت: "قاتلهای زیادی وجود دارد. ما هم قاتلهای زیادی داریم. چه فکر می‌کنید؟ (یعنی) کشور ما خیلی بی‌گناه است؟"

رئیس جمهور آمریکا در ادامه و با اشاره به پوتین افزود که "به او (پوتین) احترام می گذارم. ولی خوب، من برای افراد زیادی احترام قائلم. این به این معنی نیست که با او کنار خواهم آمد."

ترامپ در ادامه این مصاحبه خود که متن کامل آن تا چند ساعت دیگر منتشر خواهد شد در عین حال افزوده است که خوب خواهد بود اگر روسیه به آمریکا در مقابله با نیروهای گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) کمک کند.

رئیس جمهور آمریکا، پیشتر (چهارشنبه ۱۱ ژانویه/ ۲۲ دی) نیز گفته بود که وی هیچ رابطه‌ای با روسیه ندارد و تاکید کرده بود "با روسیه هیچ معامله‌ای ندارم."

ترامپ افزوده بود که رابطه خوب با رئیس جمهور روسیه، مهم است و افزود که البته مطمئن نیست که با پوتین بتواند تفاهم نظر داشته باشد اما امیدوار است که تفاهم نظری ایجاد شود.

کد مطلب: 59452| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.