حمله دوباره رابرت دنیرو به ترامپ

فرهنگ و هنر - فرازنیوز: بازیگر مشهور آمریکایی که از بازیگران اصلی در صف اعتراض به ترامپ در مسیر انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود، از حمله به ترامپ پس از انتخاب وی نیز دست برنداشته است.
کد مطلب: 59455| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
حمله دوباره رابرت دنیرو به ترامپ

به گزارش ایلنا، رابرت دنیرو با حضور در برنامه شبانه ست مه‌یر، درباره توییت‌های ترامپ شروع به صحبت کرد و به شوخی توییت‌های او را در آینده پیش‌بینی کرد.

ترامپ که درشب مراسم گلدن گلوب پس از حرف‌های مریل استرپ بلافاصله به توییتر رفت و گفت، مریل استریپ بیخودی بزرگ شده است، پس از آن با نامه بلندبالای رابرت دنیرو روبه روشد که درحمایت و ستایش مریل استریپ نوشته شده بود.

حالا رابرت دنیرو توییت‌های بعدی ترامپ را پیش‌بینی کرده و می‌گوید، او به زودی درباره من خواهد گفت: «دنیرو را به «پدر خوانده ۴» دعوت نکردند» یا این‌که «او را از فیلم «هفت دلاور» بیرون انداختند؛ بیچاره!» و این که «دنیرو باید همه اسکارهایش را پس بدهد.»

او خطاب به تماشاگران این برنامه زنده شبانه گفت: این توییت‌ها را هنوز ترامپ به زبان نیاورده، اما مطمئن باشید به ‌زودی چیزی شبیه همین‌ها را خواهد نوشت. البته یکی دیگر از توییت‌هایی که او از زبان ترامپ ساخت این بود: «فقط یک «گاو خشمگین» وجود دارد و آن پوتین است». او این توییت‌ها را با توجه به واژه‌های کلیدی که ست مه‌یر مطرح می‌کرد، ساخت.

کد مطلب: 59455| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶  ,   November 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.