سورپرایز برانکو در دربی

ایران - فرازنیوز: غیبت کمال کامیابی نیا هافبک میانی سرخ پوشان را می‌توان بدترین اتفاق ممکن قبل از دربی برای پرسپولیس دانست.
کد مطلب: 59568| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
سورپرایز برانکو در دربی

به گزارش مهر، بدترین اتفاق ممکن برای پرسپولیس قبل از دربی، محرومیت کمال کامیابی نیا بود. شاید اگر به استقلالی‌ها می گفتند به انتخاب خودتان یک بازیکن از مردان ثابت پرسپولیس را انتخاب کنید که در دربی حضور نداشته باشد، قطعا انگشت آنها روی نام کمال کامیابی نیا فرود می‌آمد.

احتمال این که برانکو برای پر کردن جای خالی کامیابی نیا از حسین ماهینی مدافع راست تیمش استفاده کند بسیار زیاد است. چون غیر از او بازیکن دیگری که قابلیت حضور در پست هافبک دفاعی داشته باشد وجود ندارد.

انتقال ماهینی از دفاع راست به هافبک میانی، باعث می‌شود تا برانکو یک بازیکن هم برای جانشینی وی در این پست انتخاب کند که به احتمال زیاد این بازیکن صادق محرمی مدافع جوان سرخ پوشان است.

با توجه به این که رامین رضاییان هم سرانجام و بعد از گذشت نیم فصل و اندی توانسته برانکو را مجاب به استفاده از خودش در ترکیب ثابت کند، باید انتظار داشت که هر سه مدافع راست تیم پرسپولیس برای دربی در ترکیب ثابت قرار دارند. اتفاقی که برای نخستین بار در طول این فصل شاهد آن هستیم. حضور همزمان صادق محرمی، رامین رضاییان و حسین ماهینی در ترکیب ثابت.

با این حال این احتمال هم وجود دارد که برانکو بخواهد از گزینه های دیگر برای جانشینی کامیابی نیا استفاده کند. گزینه هایی چون محسن مسلمان و یا با درصد شانس کمتر شهاب کرمی.

کد مطلب: 59568| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.