قتل مرد 50 ساله با چاقو در نازی آباد

ایران - فرازنیوز: عامل قتل هولناک در جنوب تهران در پارکینگ خانه در حالی که قصد فرار داشت دستگیر شد.
کد مطلب: 59679| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۶:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
قتل مرد 50 ساله با چاقو در نازی آباد

به گزارش میزان، سرهنگ جهانی، رئیس کلانتری 130 نازی آباد گفت: روز یکشنبه خبر وقوع درگیری و چاقوکشی در سطح حوزه استحفاظی به کلانتری اعلام شد که متاسفانه مصدوم این درگیری خون آلود، فردی 50 ساله بود که بر اثر اصابت چاقو از ناحیه قلب فورا به بیمارستانی اعزام ولی بعد از دقایقی با توجه به جراحت شدید فوت کرد.

وی ادامه داد:بلافاصله دستورات لازم از بازپرس ویژه قتل جهت دستگیری متهم پرونده اخذ شد. پس از تحقیقات جامع مشخص شدقاتل فردی ساکن خیابان پارس است.

به گفته جهانی ماموران کلانتری 130 نازی آباد به آدرس نامبرده اعزام که پس از بازکردن در، یکی از ساکنان ساختمان به جلوی در مراجعه و پس از ارائه کارت شناسایی و معرفی خود و تفهیم دستور تلفنی بازپرس ویژه قتل وبا رعایت موازین شرعی و قانونی قصد ورود به داخل آپارتمان را داشته که ناگهان سه نفر از خواهران و مادر متهم به قصد فراری دادن متهم و ممانعت از اجرای دستور قضائی و با ایجاد سروصدا و جوسازی سعی در معطل کردن ماموران داشتند.  

به گفته رئیس کلانتری نازی آباد، ماموران پلیس پایتخت با هوشیاری خود و محاصره ساختمان ها، در قسمت پارکینگ متهم را به دام انداخته و در مدت کمتر از یک ساعت از زمان وقوع قتل، قاتل توسط ماموران پلیس کلانتری 130 نازی آباد دستگیر  و تحویل مقامات قضائی شد.

کد مطلب: 59679| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۶:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.