پیگیری علت مرگ دانش‌آموز تویسرکانی

ایران - فرازنیوز: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان اعلام کرد: علت مرگ دانش‌آموز تویسرکانی در حال پیگیری است.
کد مطلب: 59722| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
پیگیری علت مرگ دانش‌آموز تویسرکانی

به گزارش ایسنا، محمدابراهیم الهی‌تبار یکشنبه یکم اسفند در شورای آموزش و پرورش استان همدان، ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن یکی از دانش‌آموزان تویسرکانی تصریح کرد: دادگستری در حال پیگیری این امر است و در صورتی که مجرم، شناسایی شود، احقاق حق خواهد شد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش جایگاه زیربنایی در توسعه کشور ایفا می‌کند، گفت: مکلف به تأمین اعتبار برای آموزش و پرورش در زمینه انجام فعالیت‌های تربیتی و مهارتی هستیم.

الهی‌تبار با اشاره به اینکه آموزش و پرورش باید در زمینه مسائل تربیتی و پرورشی جدی‌تر وارد شود، افزود: باید بر روی نتایج حاصل از ویژگی‌های خلقی و رفتاری دانش‌آموزان را که آموزش و پرورش احصا کرده است، بررسی‌های جدی‌تری انجام گیرد.

وی ادامه داد: برای مرتفع شدن این مسائل تربیتی که از سطح مدارس دریافت شده، آموزش وپرورش در حوزه آموزش مربیان، دانش‌آموزان و اولیا و زمانبندی انجام کار برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشد به طوریکه باید شرایط بومی و محلی استان در این امر سرلوحه مدیران قرار گیرد.

الهی‌تبار تأکید کرد: باید تیم کارشناسی از آموزش و پرورش برای تحلیل مسائل تربیتی و مهارتی دانش‌آموزان تشکیل شود تاو برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل این مسائل انجام دهند.

معاون استاندار همدان با بیان اینکه مکلف به تأمین اعتبار در زمینه مسائل تربیتی دانش‌آموزان هستیم، افزود: 50 درصد اعتبارات این موضوع از محل آموزش و پرورش و 50 درصد اعتبارات مورد نیاز نیز از سوی استانداری تأمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه در گذشته معلمان پیش از اینکه معلم آموزشی باشند، معلم اخلاق بودند، افزود: در شرایط کنونی سبک زندگی مردم تغییر کرده و جوامع از محیط بسته فرهنگی به محیط باز تبدیل شده‌ اما باید در جهت تقویت اخلاق‌مداری هرچه بیشتر در مدارس گام برداریم.

الهی‌تبار در ادامه بر آمادگی آموزش و پرورش در زمینه اسکان مسافران نوروزی تأکید کرد و گفت: آموزش و پرورش با اندیشیدن تمهیدات لازم باید در راستای ارائه خدمات بهتر به فرهنگیان گام بردارد.

وزیر ارشاد به استان همدان سفر می‌کند
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در بخش دیگری از سفر وزیر ارشاد به این استان خبر داد و گفت: در روز 18 اسفندماه همزمان با روز بزرگداشت سیدجمال‌الدین‌اسدآبادی وزیر ارشاد به این استان سفر خواهد کرد همچنین با حضور ایشان همایشی برگزار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش از افزایش دو برابری ظرفیت راهیان‌نور در استان همدان در سالجاری خبر داد و گفت: امسال استاندار همدان رقم خوبی برای کمک به بخش راهیان‌نور در اختیار بسیج و سپاه قرار داد.

کد مطلب: 59722| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.