آزار جنسی دختر 13 ساله پس از دوستی اینستاگرامی

ایران - فرازنیوز: پسر جوانی که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با دختر 13 ساله ای ارتباط برقرار کرده و هنگام قرار ملاقات او را مورد سرقت و آزار و اذیت جنسی قرار داده بود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
کد مطلب: 59756| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۳:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
آزار جنسی دختر 13 ساله پس از دوستی اینستاگرامی

به گزارش فارس، در تاریخ 11 اسفند سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 104 عباس آباد به مأمورین اعلام داشت که دختر 13 ساله اش توسط جوانی بنام امیر که هیچگونه اطلاعاتی از وی ندارند، مورد سرقت و در ادامه آزار و اذیت قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت و به دستور رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پش متوجه شدم که دخترم شدیدا دچار افسردگی شده است، مسئله را با تحقیق و گفتگو از وی جویا شدم و متأسفانه متوجه شدم که توسط جوانی بنام امیر که هیچگونه شناختی از وی و خانواده اش نداریم، مورد سرقت و نهایتا آزار و اذیت قرار گرفته است.

دخترِ شاکی پرونده نیز که به همراه پدر و مادرش در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل شبکه اینستاگرام در حال چرخیدن بودم که به صورت کاملا اتفاقی، شماره متعلق به جوانی بنام امیر که تصویر خودش را نیز بر روی پست خود گذاشته بود، دنبال(FOLLOW ) کردم، چند روز اول ارتباط ما صرفا در حد پیام دادن و فرستادن چند عکس برای یکدیگر بود تا اینکه امیر از من درخواست کرد تا با یکدیگر ملاقات کنیم، من نیز درخواست او را قبول کرده و با او قرار ملاقات گذاشتم. ساعت 20:30 نوزدهم بهمن در محدوده سیدخندان با یکدیگر قرار ملاقات گذاشتیم اما امیر در همان جلسه و پس از کشاندن من به مکانی خلوت، با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از آن با سرقت گوشی تلفن همراهم از محل متواری شد.
آزار جنسی دختر 13 ساله پس از دوستی اینستاگرامی
در شرایطی که هیچگونه اطلاعات دقیقی در خصوص متهم پرونده (امیر) وجود نداشت، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی امیر (19 ساله) در منطقه سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری شدند.

با شناسایی تصویر امیر از سوی دختر نوجوان، کارآگاهان اداره شانزدهم اقدام به دستگیری وی در تاریخ 28 بهمن کرده و در ادامه گوشی تلفن همراه متعلق به شاکی پرونده نیز از وی کشف شد.

 امیر . س که از سال 1385 و پس از متارکه پدر و مادرش، به همراه مادرش زندگی می کند پس از انتقال به اداره شانزدهم صراحتا به سرقت از دختر نوجوان 14 ساله و آزار و اذیت شیطانی وی اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: پلیس همواره اعلام داشته است که فضاهای مجازی و شبکه های ارتباطاتی همچون تلگرام، اینستاگرام و ...، در صورت عدم ارائه آموزش کافی و نظارت کافی از سوی خانواده ها می تواند به فضایی بسیار پرخطر برای گروه های سنی نوجوان و جوان به ویژه برای دختران تبدیل شود ضمن آنکه اساسا در دسترس بودن چنین شبکه هایی برای گروه سنی پرخطر جامعه و استفاده خصوصی از این شبکه ها به هیچ عنوان از سوی پلیس به خانواده ها توصیه نمی شود.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، در پایان این خبر عنوان داشت: متهم پرونده با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر جرائم مشابه (با توجه به دلایل و مستندات بدست آمده در تحقیقات اولیه) در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

کد مطلب: 59756| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۳:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.