نامه مختاباد به رضا کیانیان

اقتصاد ایران - یک هنرمند عضو شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه در جلسه علنی شورا متن نامه ای را خطاب به یکی از اهالی سینما قرائت کرد که در آن به زبان کنایه از وضعیت این روزهای شورای شهر سخن گفته شد. «عبدالحسین مختاباد» در نامه خود به «رضا کیانیان» نوشت: اینجا شورای شهر است و هر سئوالی که داری بی پاسخ می ماند و در نهایت به سیاسی کاری هم متهم می شوی.
کد مطلب: 59803| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۳:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
نامه مختاباد به رضا کیانیان

به گزارش ایرنا، مختاباد متن این نامه را در نطق پیش از دستور جلسه شورای اسلامی شهر تهران قرائت کرد.

وی در نامه خود به «کیانیان» نوشت: در شورای شهر تهران اگر از املاک نجومی، هزینه مسکن، میلیاردها تومان کمک به سازمان های به اصطلاح خیریه و خاص و البته تخصیص نیافتن بودجه آتش نشانی و بروز فاجعه ای چون پلاسکو و کشته شدن آتش نشانان و... سئوالی بپرسی بی پاسخ می ماند و در نهایت نمایندگان مردم که سئوال می پرسند، آماج انواع تهمت ها نیز قرار می گیرند.

مختاباد این نامه را پس از آن برای کیانیان نوشت که در پی وقوع حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و ریزش آن در 30 دی ماه گذشته برخی هنرمندان نسبت به ورود افراد غیرمتخصص و بیگانه با مسائل شهری در شورای اسلامی شهر تهران انتقاد کردند. انتقاد این هنرمندان البته با واکنش یک عضو ورزشکار شورای شهر روبرو شد.

«عباس جدیدی» در یکی از تذکرات خود در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران به تندی به هنرمندان و «رضا کیانیان» پاسخ داد و گفته بود: «هنرمندی که نمی تواند بدون سناریو دو شاخ بز را از هم جدا کند، نباید در مورد مدیریت شهری و امور شورا نظر دهد و دخالت کند».
اظهار نظر عضو ورزشی شورای شهر تهران البته بلافاصله با واکنش های مجازی مردمی و اظهارنظرهای مخالف جمعی از هنرمندان سینمایی روبرو شد.

مختاباد در سخنان خود در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران البته بخش دیگری از نامه خود به «کیانیان» را قرائت کرد. او گفت: رضای عزیز! برای تو می نویسم، حال همه ما خوب است، اما تو باور نکن.

«الهه راستگو» دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در واکنش به سخنان مختاباد گفت: آقای مختاباد، شما که می گویید «اگر از خرج های سمن ها سئوال بپرسیم، به سیاسی کاری متهم می شویم»، باید بدانید که کار سمن ها اصلا سیاسی نیست.

وی افزود: متاسفم برای همکاری که یک بار در آخر سال 94 به خاطر سخنانش از من عذرخواعی کرد، اما اکنون یک بار دیگر همان حرف ها را تکرار کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این درست نیست، هرجا کم می آوریم سراغ سمن هایی که داوطلبانه کار می کنند برویم.

کد مطلب: 59803| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۳:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 23, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.