تکذیب مسمومیت‌ دانش‌آموزان البرز

ایران - فرازنیوز: کارشناس روابط عمومی آموزش‌وپرورش گفت: شیر توزیع‌شده در مدرسه مریم(س) شهرستان البرز سالم بوده است و هیچ‌گونه مسمومیتی در کار نبود.
کد مطلب: 59806| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۵:۷:۱۰| نسخه چاپی
تکذیب مسمومیت‌ دانش‌آموزان البرز

‌حسین ابوعلی‌ در گفت‌وگو با ایسنا‌، اظهار کرد: روز گذشته 11 دانش‌آموز در شهرستان البرز پس از مصرف شیر دچار دل‌درد شده و به بیمارستان رحیمیان منتقل شدند.

وی افزود: پس از انتقال دانش‌آموزان و بررسی‌های پزشکی مشخص شد هیچ‌گونه مسمومیتی درکار نبوده و شیرهای توزیع‌شده از سلامت کافی برخوردار بوده است.

ابوعلی خاطرنشان کرد: در 30 روز گذشته بالغ‌بر 75 هزار پاکت شیر در استان توزیع‌شده که در همان مدرسه نیز نزدیک به 300 شیر لیوانی توزیع‌شده است.

کارشناس روابط عمومی آموزش‌وپرورش ادامه داد: با توجه به اینکه مسمومیت معمولاً با علائم دیگری همراه است، بنابراین علت می‌تواند سرد بودن شیر باشد که البته شیر توسط آزمایشگاه علوم پزشکی نیز در حال بررسی است.

ابوعلی یادآور شد: در ابتدا 2 دانش‌آموز دچار دل‌درد شدند و مابقی دانش‌آموزان تحت تأثیر جو قرارگرفته و دچار احساس کاذب شدند که در حال حاضر نیز هیچ مشکلی برای دانش‌آموزان وجود ندارد.

11 نفر از دانش‌آموزان مدرسه مریم(س) شهرستان البرز روز گذشته پس از مصرف شیر دچار دل‌درد شده و به بیمارستان منتقل شدند که به گفته‌ کارشناس روابط عمومی آموزش‌وپرورش پس از بررسی و درمان تمامی آن‌ها از بیمارستان مرخص شدند.

کد مطلب: 59806| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۵:۷:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.