اعتراض سعودی‌ها به داور پرسپولیس - الهلال

ورزشی - فرازنیوز: سعودی‌ها به شدت به عملکرد کادر داوری دیدار حساس پرسپولیس برابر الهلال عربستان اعتراض دارند و خواستار محرومیت داور این مسابقه شده‌اند.
کد مطلب: 59815| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
اعتراض سعودی‌ها به داور پرسپولیس - الهلال
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الریاضیه، پرسپولیس با وجود این که با یک گل از الهلال پیش افتاد اما  در نهایت گل تساوی را دریافت کرد تا این دیدار حساس برنده نداشته باشد و بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
 
سعودی‌ها به شدت از عملکرد تیم داوری ناراضی هستند. آنها بر این باور هستند که داور گل درست الهلال را به اشتباه مردود اعلام کرد و باید بازیکن پرسپولیس را هم از بازی اخراج می‌کرد.
 
سعد الکثیری کارشناس داوری در گفت‌وگویی که با الریاضیه داشت در این باره گفت‌: چنین داوری باید به خاطر این قضاوت ضعیف از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شود و دیگر قضاوت هیچ دیداری در فصل جاری به او داده نشود. کمک داور گل 100 درصد درست "نواف عابد" را به بهانه آفساید مردود اعلام کرد این‌ در حالی است که  اصلا آفساید نبود.
 
وی ادامه داد: بازیکن شماره 26 پرسپولیس باید کارت زرد دوم خود را دریافت می‌کرد و از بازی اخراج می‌شد اما داور از کنار این صحنه هم گذشت هم چنان که باید به بازیکن شماره "77" پرسپولیس به خاطر رفتار غیرورزشی کارت می داد، اما  این کار را هم نکرد.
کد مطلب: 59815| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.