در سال ۹۶ صورت می‌گیرد

ایجاد ۵۰۰۰ شغل جدید در بازار کار توسط ایده پردازان 5040

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: موسس فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ در راستای کمک به کارآفرینی در سال ۹۶ گفت: این فروشگاه قصد دارد با استخدام ۵۰۰۰ تن در این مجموعه، سه دهم درصد به تولید ناخالص ملی بیافزاید.
کد مطلب: 59836| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۶:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
ایجاد ۵۰۰۰ شغل جدید در بازار کار توسط ایده پردازان 5040

به گزارش "فرازنیوز"  حسنعلی باغبانیان موسس شرکت تدبیرایده‌ پردازان ۵۰۴۰ و فروشگاه ایینترنتی۵۰۴۰، در نشست خبری این مجموعه، با اشاره به اینکه این فروشگاه اینترنتی، ۹۵ درصد از فروش غیرحضوری کشور را پوشش می‌دهد، افزود: این مجموعه در حال حاضر بیش از ۶۰۰ کارمند رسمی و بیش از ۱۰۰۰ کارمند غیررسمی دارد.

 

باغبانیان درباره اینکه این مجموعه دارای ۲۰ هزار بازاریاب مجازی است، بیان‌کرد: ۲۵۰ تن نیز به صورت دورکار در این مجموعه فعالیت می‌کنند و به طور میانگین روزانه ۱۵ هزار خرید در این فروشگاه صورت می‌گیرد.  

 

باغبانیان در ادامه این نشست افزود: این مجموعه در چشم‌انداز بسیار نزدیک بیش از یک میلیون فرصت شغلی را از طریق اینترنت برای مخاطبان فراهم می‌کند.

موسس فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ در ادامه افزود: این برند که برند منتخب ستارگان کشور است، شرکتی خصوصی است و همواره سعی دارد در راستای اقتصاد کشور پیش برود؛ با توجه به اینکه هیچ توقع مالی از دولت ندارد و امیدواریم حمایت معنوی که از دولت انتظار می‌رود، ادامه پیدا کند.

 

باغبانیان درباره نوع گارانتی‌های محصولات خریداری شده در فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ گفت: افرادی که از این مجموعه خرید می‌کنند، می‌توانند در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده، حتی اگر همه محصول را نیز استفاده کرده باشند، آن  را مرجوع کنند.

وی از انجام طرح جدیدی در این سایت خبر داد و گفت: هموطنان می‌توانند آرزوهای خود را در سایت ۵۰۴۰ ثبت کنند و این مجموعه به صورت ماهانه یک آرزو را برآورده می‌کند.  

 

موسس فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰  از تخصیص یک بن پانصد هزار تومانی به هر نوزادی که به دنیا می‌آید خبر داد و گفت: این مجموعه قصد دارد برای هر نوزادی که به دنیا می‌آید یک بن پانصد هزار تومانی در نظر بگیرد و در سال‌های بعد از آن استفاده کند.

کد مطلب: 59836| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۶:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.