رای‌گیری جبهه مردمی برای کاندیداتوری سعیدجلیلی

سیاسی - وحید دستجردی گفت:با انتخاب مجمع عمومی و نمایندگان اقشار مختلف و دفاتر استانی، ۵۰ نفر برای کاندیداتوری در انتخابات آینده انتخاب می‌شوند که مرحله به مرحله افراد منتخب به رای گذاشته می‌شوند و در سومین مجمع عمومی فرد نهایی معرفی شود.
کد مطلب: 59850| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۲:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
رای‌گیری جبهه مردمی برای کاندیداتوری سعیدجلیلی

به گزارش ایسنا، مرضیه وحیددستجردی در حاشیه اولین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در جمع خبرنگاران، گفت: در نهایت همه افراد منتخب باید به نفع شخص نهایی کنار روند و ساز و کار انتخاب به این شکل است که اولا فرد نهایی باید جزو ۱۰ نفر اول آرای امروز باشد. ثانیا در بین مجمع اول و دوم شورای مرکزی سازوکار مورد نظر خود را به این ۱۰ نفر اعلام می‌کند و هر کدام پذیرفتند به مجمع عمومی دوم معرفی می‌شوند و در مجمع دوم از میان کسانی که سازوکار را پذیرفته‌اند پنج نفر انتخاب می‌شوند و در نهایت در مجمع عمومی سوم این پنج نفر به یک نفر می‌رسد.

وی افزود: از میان همه اشخاصی که نام آنها مطرح است از جمله آقای جلیلی در مجمع عمومی انتخابات صورت می‌گیرد و همانطور که گفته شد مجمع عمومی سوم فرد نهایی را برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری معرفی می‌کند.

همچنین در پایان بخش نخست اولین مجمع عمومی جبهه های نیروهای مردمی انقلاب اسلامی سوگند نامه اعضای مجمع توسط حجت الاسلام رحیمیان قرائت شد و اعضای مجمع هر یک این جملات را تکرار کردند.

متن این سوگند نامه به شرح ذیل است:

ما دربرابر قرآن و در پیشگاه شهیدان انقلاب به ذات اقدس الهی سوگند یاد می کنیم که دوشا دوش برادران و خواهران در این جبهه تمامی توان خود را برای پاسداری از انقلاب اسلامی و ترویج گفتمان انقلاب و مکتب امام خمینی (ره) و اندیشه های مقام معظم رهبری و ادامه راه شهیدان به کار بندیم و از تلاش و مبارزه برای اجرای فرامین و منویات ایشان و خدمت به مردم محرومان ، مستعضفان رفع تبعیض ،‌تحقق عدالت و پیشرفت کشورمان عزیزمان ایران و مبارزه جدی با ظلم و ظالم دمی نیاساییم.

وحدت و انسجام درون جبهه انقلاب را ارج بنهیم و هر گونه اقدام رفتار وحدت شکن و مخالف مبانی اعتقادی و اصول و ارزش های اخلاقی و آنچه در مرام نامه این جبهه منعکس است اجتناب نکنیم. اوفو بالعهد ان العهد کان مسولا

کد مطلب: 59850| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۲:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.