در آستانه عید باستانی نوروز ؛

جشنواره «سَنا» در بانک آینده آغاز شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک آینده در راستای ارائه محصولات نوآورنه و به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز سال 1396، طرح «سپرده نوروزی آینده» خود با عنوان «سَنا» را اعلام نمود.
کد مطلب: 59874| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۷ ۸:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
جشنواره «سَنا» در بانک آینده آغاز شد

به گزارش "فرازنیوز" سپرده نوروزی آینده «سَنا»، یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌ مدت است که این فرصت را برای مشتریان گرامی فراهم می‌سازد تا با یک سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت و با مبلغ بسیار اندک، بتوانند از مزایای قابل ‌توجهی بهره‌مند شوند.  این طرح می‌کوشد؛ با سامان‌دهی مبالغی تحت‌ عنوان «عیدی» که در ایام عید باستانی نوروز در کشور عزیزمان رواج دارد، علاوه بر سودمندی به مشتریان و ذی‌نفعان عزیز بانک، فرصتی را  به ‌منظور بهره‌مندی آنها از جوایز این جشنواره فراهم آورد.

 

بر همین اساس، متقاضیانی که در بازه ‌زمانی 01/12/1395 لغایت 31/01/1396، نسبت به افتتاح حساب سپرده«سَنا» اقدام نمایند، در قرعه‌کشی 38 جایزه، جمعاً به مبلغ سه میلیارد ریال شرکت داده می‌شوند. لازم به ذکر است؛ شرط شرکت در قرعه‌کشی، نگه‌داری حداقل دو میلیون ریال، به ‌مدت حداقل یک روز در حساب «سَنا» است.

 

مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به شعب بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره (27663200-021) تماس حاصل فرمایند.

کد مطلب: 59874| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۷ ۸:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.