درچهاردهمین همایش تعالی سازمانی و برای نخستین بار؛

بیمه ایران تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد

بانک و بیمه - فرازنیوز: این همایش ۹ اسفند با موضوع «تعالی در خدمت جامعه» و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ، مدیران و متخصصان این حوزه و با مشارکت ۷۱ سازمان و شرکت بزرگ کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد .
کد مطلب: 59974| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
بیمه ایران تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد

به گزارش"فرازنیوز"  پیش از این ، بیمه ایران در فرایند بررسی سازمان مدیریت صنعتی ایران که  از سال 1388 آغاز شده است، به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی، تقدیرنامه 2 ستاره، تقدیرنامه 3 ستاره و تقدیرنامه 4 ستاره از این سازمان نائل شده بود.

 

در سال جاری  نیز گروه ارزیابی 6 نفره دبیرخانه جایزه تعالی سازمانی از ششم تا نهم دی‌ماه در ساختمان مرکزی بیمه ایران حاضر شدند و در جلسات فشرده‌ای با مدیران و کارشناسان بیمه ایران، نسبت به بررسی مطالب ارایه شده اقدام کردند و از نزدیک نظام‌های مدیریتی را مورد ارزیابی قرار دادند .

 

گفتنی است، جایزه تعالی سازمانی توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود و طی آن عملکرد و دستاوردهای سازمان‌ها در زمینه‌هایی مانند رهبری، استراتژی، مدیریت منابع انسانی، تأمین کنندگان و شرکاء مالی، منابع و مصارف، تکنولوژی، دانش و اطلاعات ، فرایندها،‌ تولید، توسعه و بهبود محصولات و خدمات، بازاریابی، خدمات مشتریان، مسؤولیت‌های اجتماعی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

کد مطلب: 59974| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.