نهال همنام تان را در بوستان گلابدره غرس کنید

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: با هدف ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست، شهروندان تهرانی می توانند به نام خودشان نهال دوستی را در بوستان گلابدره غرس کنند.
کد مطلب: 59978| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۴:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
نهال همنام تان را در بوستان گلابدره غرس کنید

به گزارش"فرازنیوز"، در آستانه روز درختکاری، پرتال «بزنیم بیرون» با مشارکت شهرداری منطقه یک و معاونت امور شهری و فضای سبز این منطقه در نظر دارد مراسم غرس نهال را در بوستان گلابدره اجرا کند.


شایان ذکر است در این طرح تعداد 400 نهال غیر مثمر از طرف فضای سبز ناحیه 3 شهرداری منطقه یک آماده شده است تا هر شهروندی بتواند در ابتدای مسیر کوهنوردی گلابدره، نهالی رو به اسم خودش به زمین هدیه کند تا سال ها بعد سایه در هم تنیده این درختان محلی  برای استراحت کوهنوردان و همشهری ها یمان باشد.


بر اساس همین گزارش  این برنامه روز جمعه 13 اسفند ماه از ساعت 8 الی 10 در بوستان گلابدره واقع در خیابان دربند، پایین تر از سورتمه تهران برگزار می شود و شهروندان برای هماهنگی تعداد نهال ها و همچنین درج اسمشان  پای درخت  می توانند به لینک https://goo.gl/qcCESG  وارد شوند و مشخصاتشان را  در کادر مشکی رنگ، ثبت نام کنند.


گفتنی است پیاده روی قبل از مراسم درختکاري در  ارتفاعات گلابدره و استفاده از طبیعت رودخانه، فضای سبز و ...  را از دیگر ویژگی های  اجرایی در حاشیه این طرح دانست

کد مطلب: 59978| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۴:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.