قدردانی از به کارگیری جوانان تحصیل کرده در پیشخوان‌های شهرنت

بانک و بیمه - فرازنیوز: امام جمعه چالوس با اشاره به رضایتمندی شهروندان از خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر گفت: به‌کارگیری جوانان تحصیل کرده در پیشخوان‌های شهرنت این بانک قابل قدردانی است.
کد مطلب: 60038| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
قدردانی از به کارگیری جوانان تحصیل کرده در پیشخوان‌های شهرنت

به گزارش "فرازنیوز" ، حجت الاسلام و المسلمين راشدي نوري در ديدار با دکتر حسین محمد پور زرندی با اشاره به ابتكار و اقدام شايسته این بانک در نصب پيشخوان‌های شهرنت در شهرهاي مختلف كشور گفت: با وجود آن‌که زمان زيادي از تاسيس بانك شهر نمي گذرد، اما این بانک با ابتكار نیروهای جوان و متخصص ، خدمات بانکی خوب و متنوعی را به هموطنان ارایه داده است.


وی با اشاره به جايگاه برجسته بانک شهر در میان سایر بانک‌های کشور، تصریح کرد:با توجه به اين‌كه تقريبا بسياري از فعاليت‌هاي بانکی توسط پيشخوان‌ها انجام مي‌شود، علاوه بر صرفه جويي در هزينه‌ها ، به‌كار گرفتن بسياري از جوانان تحصيل كرده اقدام بسیار شایسته ای است که به اقتصاد مقاومتي مورد نظر مقام معظم رهبري توجه داشته است.


حجت الاسلام و المسلمين راشدي نوري افزود: جايگاه خوبي كه بانک شهر در ميان ساير بانك‌ها دارد و همچنین  ارتباط خوبي كه توانسته با شهروندان برقرار کند، شایسته تقدیر است و به طور حتم، همت والا و شهامت در انجام كارهاي بزرگ از ويژگی‌هاي مهم و بارز مسئولان بانك شهر است.

کلید واژه ها: بانک شهر پیشخوان شهرنت
کد مطلب: 60038| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.