توزیع 24 هزار اصله نهال در شمال تهران آغاز شد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: به منظور افزایش مشارکت شهروندان در طراوت بخشی و زیبایی فضاهای سبز شهری بیش از 24 هزار اصله نهال در هفته درختکاری در بوستان های شمال تهران در حال توزیع است.
کد مطلب: 60043| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
توزیع 24 هزار اصله نهال در شمال تهران آغاز شد

به گزارش "فرازنیوز"، مهندس مجید نوربخش معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت:  همزمان با هفته درختکاری و استقبال از بهار که از 15 اسفند ماه آغاز شده نهال های مثمر و غیر مثمر به صورت رایگان در بوستانهای بزرگ منطقه مانند قیطریه و نیاوران و سایر بوستانهای نواحی، بین شهروندان توزیع می شود.


این مقام مسئول تصریح کرد: این نهال ها شامل سیب، به، آلبالو، گیلاس، زردآلو، بادام، گلابی و آلو است که تا 21 اسفند ماه در منطقه یک توزیع می شود.


وی افزود : دراین طرح 16 هزار اصله نهال بین شهروندان توزیع می شود و 8 هزار اصله نیز در اختیار تشکل های مردمی و NGO   ها برای کاشت قرار می گیرد.
شایان ذکر است شهرداری منطقه یک نیز همگام با سایر مناطق تهران طرح "یک عالمه درخت" را برگزار می کند.


گفتنی است این برنامه روز دوشنبه 16 اسفند ماه با همکاری مديران جهادي محلات ،شهرداري ناحيه 10 و اداره فرهنگي منطقه یک با اجرای مراسم درختكاري وجهاد مهرباني وطرح يك عالمه درخت در سايت شهرك شهيد محلاتي برگزار می شود.

کد مطلب: 60043| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.