اجرای خدمت جدید «تله پرداز» در بانک کشاورزی

بانک و بیمه - فرازنیوز: طرح «تله پرداز» با هدف اجرای مأموریت های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارایه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه اندازی شد.
کد مطلب: 60073| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
 اجرای خدمت جدید «تله پرداز» در بانک کشاورزی

به گزارش"فرازنیوز" ، در این طرح خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می تواند هزینه صورت حساب خود را با استفاده از اپلیکیشن «آپ» با سرعت و سهولت به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

 

بر اساس این گزارش، تله پرداز با مشارکت شرکت های آسان پرداخت و پرشین سوئیچ در این بانک اجرایی شده است و برای کسب و کار هایی که سرویس ارسال کالا(پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند یا مراکز خریدی که پرداخت مبلغ را بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در صندوق به مشتریان خود ارائه می دهند مناسب و کاربردی است.

این گزارش می افزاید، امکان انجام تراکنش از راه دور با تلفن همراه از مهم ترین مزیت های این روش پرداخت است که علاوه بر جلوگیری از افشای رمز کارت مشتریان،به عنوان خدمتی متمایز موجب حفظ امنیت حساب و اطلاعات محرمانه کارت مشتریان خواهد شد.

 

امکان پرداخت غیر حضوری،پرداخت هزینه صورتحساب بدون  استفاده از کارت بانکی با سرعت و سهولت، پرداخت سریع فقط با وارد کردن رمز دوم(Cvv2)، ارسال پیامک برای خریدار و فروشنده پس از انجام تراکنش،امکان پرداخت تا سقف 500میلیون ریال در روز با هرکارت عضو شبکه شتاب و مدیریت خرید ها و تراکنش ها از طریق اپلیکیشن از دیگر مزیت ها و قابلیت های این طرح به شمار  می آید.

 

شایان ذکر است متقاضیان استفاده از این خدمت می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آسان پرداخت به نشانیhttp://app.733.ir  نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن آپ اقدام و از مزایای آن بهره مند شود.

کلید واژه ها: بانک کشاورزی تله پرداز
کد مطلب: 60073| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.