وزیر صنعت، معدن و تجارت:

بانک صنعت و معدن نقش موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد

بانک و بیمه - تسهیلات بانك صنعت و معدن شركت های اسرار پویای شرق و داروسازی طاها با حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت به بهره برداری رسیدند.
کد مطلب: 60094| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
بانک صنعت و معدن نقش موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن ، نعمت زاده در این مراسم ، افتتاح واحد های تولیدی در نقاط مختلف كشور را نشان دهنده عزم دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی توصیف كرد كه بانك صنعت و معدن نقش موثر و فعالی در این زمینه ایفا می كند.
وی ایجاد توسعه متوازن صنعتی در كشور و افزایش میزان اشتغال و رفع بیكاری را از اهداف دولت تدبیر و امید برشمرد و همكاری بانك های كشور و بویژه بانك صنعت و معدن را در قالب طرح رونق تولید برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال موجود ارزنده توصیف كرد.
شركت اسرار پویای شرق كه حدود ٦٠ میلیارد ریال از بانك صنعت و معدن تسهیلات دریافت كرده است یراق آلات درب و پنجره تولید می كند و برای ٦٥ نفر اشتغال مستقیم ایجاد كرده است.
شركت داروسازی طه نیز با حدود ٧٧٣ هزار یورو تسهیلات ارزی، ٤٥ میلیارد ریال تسهیلات داخلی، ٥١ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش و ٤٠ میلیارد ریال تسهیلات تكمیلی بانك صنعت و معدن مراحل اجرایی خود را پشت سرگذاشته و ماده موثر دارو تولیدمی كند.
ظرفیت این شركت سالانه حدود ٦ هزار و ٥٠٠ كیلو گرم بوده و برای ١٠٧ نفر اشتغال مستقیم فراهم ساخته است .
گفتنی است صنایع كوچك و متوسط استان خراسان رضوی حدود ٧٩٧ میلیارد تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانك صنعت و معدن دریافت كرده اند.

کد مطلب: 60094| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.