در راستای اجرای طرح استقبال از بهار انجام می شود؛

ایمن سازی دسترسی 150 ایستگاه ‌منطقه 15 برای عابران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 15 از ایمن سازی دسترسی 150 ایستگاه منطقه ‌برای عابران همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار خبر داد.
کد مطلب: 60098| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۴:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
ایمن سازی دسترسی 150 ایستگاه ‌منطقه 15 برای عابران
به گزارش "فرازنیوز" ، مهندس سالمی با اعلام مطلب فوق افزود: دسترسی بیش از  100 ایستگاه برای عابران  تاکنون ایمن سازی شده و مابقی ایستگاهها  نیز تا پایان سال انجام خواهد شد.
 
به گفته وی در راستای  نگهداشت خط سفید، بهسازی، ایمن‌سازی، هدایت وکنترل ترافیکی ضمن اجرای 30 هزارمتر خط کشی محوری،600 بلوک نیز خط کشی عابر پیاده می شود.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک با اشاره به آماده سازی 23 جان پناه و تجهیزات ایمنی عابر پیاده افزود: 35 مورد همسطح سازی شامل پوشش روی نهر ، رفع موانع فیزیکی،  مخازن زباله، فضای سبز ، تاسیسات شهری و ... و همچنین 2900 متر مربع مرمت و نصب گاردریل از دیگر فعالیتهای این طرح خواهد بود.
 
مهندس سالمی در ادامه یادآور شد: در راستای بهسازی مسیر و ایستگاه‌های سامانه‌ها اتوبوس‌های تندرو نیز 18 ایستگاه‌BRT  آسفالت، در 19 ایستگاه دستگاه کارتخوان فعال  و 280 ایستگاه‌ تامین روشنایی می شود.
 

معاون حمل و نقل و ترافیک در پایان به تعمیر و ساماندهی 21 پایه چراغ راهنمایی اشاره و تصریح کرد:  تاکنون بهسازی40 مترسقف، جداره وکف ایستگاه‌ها ، ترمیم360 مورد تجهیزات ترافیکی و نظافت و شست و شوی 560 ایستگاه و نصب 130 بشکه ایمنی در خروجی ها ، معابر اصلی و جناغی ها انجام شده است

کد مطلب: 60098| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۴:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.