هنرمندان رفتارهای ترافیکی را به نمایش می گذارند

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش حجم ترافیک شهری، همایش نمایش ترافیک با هدف فرهنگ سازی رفتارهای صحیح ترافیکی در شمال تهران آغاز شد.
کد مطلب: 60103| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۹:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
هنرمندان رفتارهای ترافیکی را به نمایش می گذارند

به گزارش "فرازنیوز" مهندس عبدالمطلب توجهی  معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : هدف از برگزای این نمایش فرهنگی- هنری نشان دادن رفتارهای اشتباه ترافیکی شهروندان و ترویج الگوهای صحیح رفتاری در این زمینه است چرا که هنر ، یكی از بهترین ابزارها در بحث  ارتقا فرهنگ عمومی  به جای ارائه آموزش های مستقیم است.


وی گفت: این برنامه از 18 تا 27 اسفندماه به مدت ده روز صبح از ساعت 10تا13 و بعد از ظهر از ساعت 15تا19 در میدان قدس و چهار راه پارک وی با همکاری معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه یک ، پلیس راهور و مرکز هنرهای نمایشی برگزار می شود.


توجهی افزود: در این همایش موضوعات آموزشی به صورت نمایش در خصوص رفتارهای صحیح ترافیکی عابران پیاده ، رانندگان، موتورسواران، استفاده کنندگان از مترو و... برای شهروندان اجرا می شود.


این مقام مسئول تصریح کرد: نمایش ها با عناوین شهر به اضافه من، خطی برای توقف، آرامتر، خط ها به خط در جمع شهروندان برگزار می شود.
 

کد مطلب: 60103| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۹:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.