بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

حوادث - مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.
کد مطلب: 60135| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

به گزارش ایسنا، «بابک رمضانی» از انجام ۳۷ عملیات آتش‌نشانان از ۸ صبح ۲۴ اسفند ۹۵ تاکنون «۲۲:۱۰» خبر داد و گفت: در این حوادث ۵ باب منزل مسکونی دچار حادثه آتش‌سوزی شده است، افزود: علت آتش‌سوزی در دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.

وی در ادامه به ۲۲ مورد عملیات اطفای آتش‌سوزی ضایعات و علفزار اشاره کرد و گفت: آتش زدن درخت و فضای سبز هم‌چنین ضایعات و عدم توانایی در کنترل حجم آتش، آتش‌نشانان را به محل حادثه فراخواند.

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت با بیان این‌که تا «ساعت ۲۲:۱۰»  ۱۳ نفر به‌علت سوختگی‌های ناشی از بی‌احتیاطی‌های چهارشنبه آخر سال به بیمارستان سوختگی ولایت مراجعه کردند، افزود: بیشترین آسیب وارده از ناحیه دست و صورت به‌علت استفاده از مواد منفجره و آتش‌بازی اعلام شد.

رمضانی گفت: مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی تاکنون پاسخگوی ۷۱۱ تماس شهروندان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دیگر عملیات‌های محوله یک مورد آتش‌سوزی در اماکن عمومی، یک مورد نشت المک گاز، دو مورد قفل درب و یک مورد گیر کردن دست و ۵ مورد هم استقرار خودرویی بوده است.

کد مطلب: 60135| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.