بانک قرض الحسنه مهر به کارآفرینان وام می دهد

بانک و بیمه - مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر گفت: به منظور کمک به تولید و اشتغال،۶۰ درصد منابع این بانک را در قالب تسهیلات قرض الحسنه ۱۵ میلیون تومانی با نرخ کارمزد ۴درصد به کارآفرینان اختصاص خواهیم داد.
کد مطلب: 60274| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۴:۴:۱۰| نسخه چاپی
بانک قرض الحسنه مهر به کارآفرینان وام می دهد

مرتضی اکبری افزود: تامین مالی برای ایجاد کسب و کارهای جدید با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی یکی از دغدغه های اصلی کارآفرینان است.
وی ادامه داد: پوشش هزینه های راه اندازی بنگاه های کوچک و متوسط با اخذ تسهیلات ۲۰ الی ۲۵ درصد، بزرگترین مانع اجرایی شدن افکار و ایده های نوظهور در مسیر رشد اقتصادی و رونق تولید می باشد.
مرتضی اکبری تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای سیاست های سنوات قبل و حضور فعال خود در این عرصه، امسال نیز برنامه ریزی نموده تا ۶۰درصد منابع خود را به مقوله کارآفرینی و اشتغالزایی اختصاص دهد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: این اقدام با همکاری و مشارکت سه ارگان شامل بسیج سازندگی، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و وزارت ورزش جوانان صورت می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: این سه نهاد از سال گذشته به صورت جدی در زمینه های مختلف مسئولیت اجتماعی با این بانک تعامل داشته اند و امسال نیز با گسترش سطح این همکاری ها،شاهد تاثیرات مثبت و سازنده بیشتری خواهیم بود.
اکبری در خصوص میزان تسهیلات پرداختی به کسب و کارهای کوچک گفت: مبلغ این تسهیلات بستگی به نوع مشارکت نهادهای مربوطه دارد که نسبت به معرفی متقاضیان واجد شرایط اقدام می نمایند.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اضافه کرد: چنانچه کل تسهیلات پرداختی از محل منابع خود بانک باشد مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال با نرخ ۴ درصد در نظر گرفته شده و در صورت تخصیص منابع نهاد های موصوف و تمرکز آن در بانک قرض الحسنه مهر ایران این مبلغ به ۳۰۰ میلیون ریال افزایش پیدا خواهد نمود.

کد مطلب: 60274| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۴:۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.