شوخی کواکبیان و لاریجانی در مجلس

سیاسی - نماینده اصلاح طلب مجلس در تذکری خطاب به لاریجانی پرسید که «چرا موشک‌های روسیه عمل نکرد؟» و گفت: عده‌ای نادان می‌گویند که این موشک‌ها عصای اصلاح‌طلبان شده! این حرف بسیار بی‌ربطی است.
کد مطلب: 60285| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۱ ۱۴:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
شوخی کواکبیان و لاریجانی در مجلس

به گزارش خبرآنلاین، بخشي از جلسه علني امروز- دوشنبه، 21 فروردين- به تذكر نمايندگان در مورد حمله آمريكا به سوريه اختصاص يافت.

در اين ميان مصطفي كواكبيان نماينده تهران هم از قافله نمايندگان تذكر دهنده، جا نماند. بعد از آنكه زنجيره تذكرهاي نمايندگان با چاشني اعتراض به رويکرد آمريكا و همراهي سوريه و روسيه با كلام لاريجاني به نقطه پايان رسيد، (اينجا) كواكبيان نيز با فاصله زماني اندكي،‌ زبان به تذكر گشود.

كواكبيان پيش از آغاز تذكرش، طبق روال معمول اعلام مواضع توام با مطايبه‌اش خطاب به رئيس مجلس، گفت: ما فكر مي كرديم كه آقاي رئيس، امسال با ما خوب شده است،‌چند بار تذكر در موضوع داشتم اما توجه نكرديد!

سخنان کواکبيان باعث شد تا رئيس مجلس نيز با طنازي خاص خود،‌ به آن پاسخ دهد و بگويد: اصلا شما خارج از موضوع نكته‌اي نمي گوييد!، اين حرف تكرار نكنيد!(خنده)

پس از اين شوخي‌ رفت و برگشتي ميان كواكبيان و رئيس مجلس، اين نماينده اصلاح طلب گفت: به دنیا پیام می‌دهیم که در کشور ما اصلاح‌طلب و اصولگرا بر سر منافع ملی با هم مشکلی ندارند و «ید واحده» هستند. حال عده‌ای نادان می‌گویند که این موشک‌ها، عصای اصلاح‌طلبان شده که این حرف بسیار بی‌ربطی است.

وی با خطاب قرار دادن لاریجانی، اظهار کرد: فکر می‌کنم توطئه‌هایی که شما می‌گویید، بسیار عمیق‌تر است، چرا موشک‌های روسیه عمل نکرد؟ لذا فکر می‌کنم هماهنگی کلی بوده است و شاید برخی نظر مخالف داشته باشند. اما پیشنهاد می‌کنم که با مسئولان مرتبط برای بررسی وضع منطقه تشکیل جلسه دهیم.

کد مطلب: 60285| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۱ ۱۴:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 22, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.