آخرین وضعیت حریق گسترده در غرب تهران

ایران - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در انبار کالا در اتوبان کرج را تشریح کرد و اعلام کرد که دود برخواسته در این ناحیه به دلیل همین حادثه است.
کد مطلب: 60304| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۷:۸:۱۰| نسخه چاپی
 آخرین وضعیت حریق گسترده در غرب تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در انبار کالا در اتوبان کرج را تشریح کرد و اعلام کرد که دود برخواسته در این ناحیه به دلیل همین حادثه است.
 
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حریق عصر دیروز در یک انبار، اظهار کرد: از عصر دیروز عملیات اطفای حریق در این انبار سه طبقه پنج هزار متر مربعی آغاز شد و تا هفت صبح امروز که در محل حادثه حضور داشتند از توسعه حریق جلوگیری شده و شعله‌های آتش مهار و اطفا شده بود.
 
وی با بیان اینکه عملیات لکه‌گیری و تخلیه اجناس سوخته در محل همچنان ادامه دارد، گفت: در دقایق نخست حادثه پیش از 40 دستگاه انواع خودروی سواری و پیش از 100 آتش‌نشان در محل حضور داشته و عملیات آغاز شد و در حال حاضر نیز برابر آخرین گزارش‌ها شش ایستگاه آتش‌نشانی در محل حضور داشته و عملیات لکه‌گیری و ایمن‌سازی را انجام می‌دهند.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران درباره دود برخواسته از این محدوده اظهار کرد: این دود ناشی از همین حریق بوده و همانطور که گفتم عملیات لکه‌گیری و ایمن‌سازی در حال انجام است.
 
ملکی با بیان اینکه این حادثه خوشبختانه مورد مصدوم و فوتی نداشت، درباره علت حادثه به ایسنا، گفت: پس از ایمن‌سازی و لکه‌گیری کارشناسان آتش‌نشانی عملیات خود برای بررسی علت حادثه را آغاز خواهند کرد.

کد مطلب: 60304| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۷:۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.