بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهواز

بانک و بیمه - فرازنیوز: در ادامه ايفاي مسئوليت اجتماعي، بانک اقتصادنوين پرديس نوين 2 را در استان خوزستان در دست احداث دارد که اين پرديس به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد.
کد مطلب: 60311| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۴:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهواز

به گزارش "فرازنیوز" ، همزمان با آغاز فصل بهار و به منظور آگاهي از روند احداث اين پرديس عليرضا قادري سرپرست منطقه 7 استان‌هاي اين بانک به همراه جمعي از مسئولان استاني از روند احداث پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز بازديد کردند.


احداث پرديس نوين 2 در استان خوزستان بر اساس تفاهم‌نامه منعقده ميان بانک اقتصادنوين و صندوق ملي محيط زيست در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز انجام مي‌شود که تاثير مستقيمي در بهبود شرايط اقليمي اين منطقه خواهد داشت.
بر اساس اين تفاهم‌نامه بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در منطقه کوت عبدالله اهواز غرس مي‌کند.


بانک اقتصادنوين پيش از اين نيز در سال 94 بوستان پرديس نوين را در پارک طبيعت پرديسان تهران با حضور رئيس کل بانک مرکزي و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و مشارکت اين سازمان افتتاح کرده بود، که در ادامه اين رويکرد، دومين پرديس نوين در منطقه کوت عبدلله شهر اهواز با هدف بهبود وضعيت هواي منطقه احداث مي‌شود.


شايان ذکر است بانک اقتصادنوين از ابتداي فعاليتش تاکنون خدمات ارزنده‌اي را در راستاي حمايت از محيط زيست ارائه داده و عنوان بانک دوستدار محيط زيست را از سوي سازمان حفاظت محيط زيست و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از آن خود کرده است.

کد مطلب: 60311| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۴:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.