حضور معاون وزير راه و شهرسازي و هيأت همراه در مناطق سيل‌زده آذربايجان‌شرقي

راه و مسکن - فرازنیوز: معاون وزير راه و شهرسازي و جمعي از مسولان استان آذربايجان‌شرقي از محورهاي مواصلاتي و زيرساخت‌هاي آسيب‌ديده ناشي از سيل اخير در شهرستان‌هاي عجب‌شير و آذرشهر بازديد كردند.
کد مطلب: 60326| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۴:۱۰| نسخه چاپی
حضور معاون وزير راه و شهرسازي و هيأت همراه در مناطق سيل‌زده آذربايجان‌شرقي
به گزارش "فرازنیوز" ، مهندس كشاورزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان كه به نمايندگي از سوي وزير راه و شهرسازي جهت رسيدگي به وضعيت راه‌ها و خسارات وارد شده به محورهاي مواصلاتي مناطق سيل‌زده عازم استان آذربايجان‌شرقي شد، ضمن ابلاغ پيام تسليت دكتر آخوندي درخصوص فوت تعدادي از هم‌وطنان در اين سانحه، بر جبران سريع خسارت‌ها و آسيب‌هاي به بار آمده ناشي از سيل 2 روز گذشته تأكيد كرد.
 
وي كه در جلسه مديريت بحران استان آذربايجان‌شرقي حضور يافت، خاطرنشان كرد: با تلاش راهداران و نيروهاي امدادي از همان ساعات اوليه وقوع حادثه، امدادرساني به حادثه‌ديدگان آغاز شد و در حال حاضر كليه محورهاي مواصلاتي استان به ويژه شهرستان عجب‌شير و آذرشهر بازگشايي شده و تردد در آن‌ها جريان دارد.
 
 
اين گزارش حاكي است در اين سفر، ميرشفيع مشاور وزير راه و شهرسازي در امور راههاي روستايي و معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي همچنين مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و مديركل راه‌ و شهرسازي استان كه مهندس كشاورزيان را همراهي مي‌كردند از راه‌ها، ابنيه فني و راه‌هاي روستايي آسيب‌ ديده از سيل، بازديد كردند.
کد مطلب: 60326| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.