بانک کارآفرین دو محصول جدید ارائه کرد؛

ارائه نسل جدید پایانه فروش سیار M-POS و PDA-POS توسط بانک کارآفرین

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد محصولات بانکداری نوین، دو محصول جدید در حوزه بانكداری الكترونیكی ارائه کرد.
کد مطلب: 60349| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۶:۱۰| نسخه چاپی
 ارائه نسل جدید پایانه فروش سیار M-POS و PDA-POS توسط بانک کارآفرین

به گزارش "فرازنیوز" ، در راستای تکمیل سبد محصولات بانکداری نوین، پوشش نیازهای مرتبط با کسب و کارهای اصناف مختلف و مشتریان بانک، تسهیل ارائه خدمات پرداخت برای مشتریان و توجه ویژه به نیاز مشتریان گرامی، دو محصول پایانه فروش سیار نسل جدید M-POS و همچنین پایانه فروش PDA-POS به سبد محصولات بانکداری الکترونیک این بانک اضافه شد.

بر اساس این گزارش دستگاه پایانه فروش سیار نسل جدید (Mobile POS) کارتخوان فروشگاهی است که توسط بانک کارآفرین با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه بانکداری الکترونیک و پرداخت به مشتریان ارائه می‌شود. این نوع از پایانه فروش سیار از طریق اتصال به تلفن همراه هوشمند یا تبلت پذیرنده انجام تراکنش بانکی را برای پذیرندگان امکانپذیر می‌کند.

دستگاه پایانه فروش سیار نسل جدید (PDA-POS) نیز محصول دیگری از بانک کارآفرین است که مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و در حقیقت یک رایانه کوچک شخصی و قابل حمل است که قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه‌های داخلی از طریق GPRS و WIFI را دارد.

مشتریان محترم می توانند به منظور کسب اطلاع از نحوه دریافت نسل جدید پایانه‌های فروش سیار M-POS و PDA-POS به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه كنند و با یا مرکزارتباط کارآفرین به شماره 23350-021 تماس بگیرند.

کد مطلب: 60349| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.