محسن مومنی‌شریف مطرح كرد:

محصولات حوزه هنری در جامعه شناخته شده است

ادبیات و هنر - فرازنیوز: رئیس حوزه هنری گفت: توجه به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در راستای توسعه و بالندگی كشور و بیان انتقادهای سازنده برای جلوگیری از انحرافات با زبان هنر از ویژگی‌های آثار تولیدی حوزه هنری است.
کد مطلب: 60352| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۵:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
 محصولات حوزه هنری در جامعه شناخته شده است

به گزارش "فرازنیوز" ، محسن مومنی‌شریف، رییس حوزه هنری كشور در حاشیه مراسم «شب خاطره انقلاب یزد» كه با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، مسئولان و جمعی از پیشگامان انقلاب اسلامی در یزد برگزار شد، مهم ترین وظیفه و رسالت حوزه هنری را پرداختن به آرمان‌ها، ارزش‌ها و تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و آوازه و شهرت انقلاب اسلامی در جهان برشمرد.

 

محسن مؤمنی‌شریف با اشاره به ضرورت معرفی مستمر آثار هنری ارزشمند و انقلابی در بین اقشار مختلف جامعه، افزود: خوشبختانه آثار حوزه هنری جای خود را بین هنرمندان و مردم باز كرده و مردم به خوبی با تولیدات آن آشنا هستند.

وی اظهار داشت: بیان یك سری انتقادهای سازنده و اثرگذار برای جلوگیری از انحرافات با استفاده از زبان هنر و توجه به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در راستای توسعه و بالندگی بیش از پیش كشور، از جمله ویژگی‌های آثار تولیدی حوزه هنری است.

 

رئیس حوزه هنری با بیان اینكه امروز انقلاب اسلامی در یك پیچ تاریخی و شرایط ویژه قرار دارد، تصریح كرد: امروز انقلاب اسلامی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد و حقایق، معارف و ارزش‌های انقلاب اسلامی با استفاده از زبان هنر معرفی و تبیین شود.

مؤمنی‌شریف استفاده از ظرفیت‌های هنری مختلف برای تبیین و انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل‌ جوان و جوامع بین المللی را از ویژگی‌های ذاتی حوزه هنری عنوان كرد.

 

وی همچنین با اشاره به موفقیت‌های این نهاد در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه ادبیات بر تداوم این روند تأكید كرد.

کد مطلب: 60352| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۵:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.