بیمه های خُرد اولویت نخست بیمۀ آرمان در سال 96

بانک و بیمه - فرازنیوز: در نخستین جلسۀ شورای مدیران بیمه آرمان در سالجاری، مدیر عامل این شرکت از تدوین و ابلاغ راهبردهای جدید برای سال 1396 خبر داد.
کد مطلب: 60354| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۶:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
بیمه های خُرد اولویت نخست بیمۀ آرمان در سال 96

به گزارش "فرازنیوز" ، علیرضا بیانیان در این جلسه که با حضور اعضای هیئت مدیره، قائم مقام، معاونان و مدیران ستادی برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان درسال گذشته، بهبود جایگاه شرکت را مستلزم وفاق کلی بین کارکنان و مدیران دانست و گفت: این امر باعث می شود تا کارکنان با احساس آرامش و اطمینان بیشتر، اهداف و مأموریت های شرکت را دنبال کنند و تحقق بخشند.

مدیر عامل بیمه آرمان تعامل و دوستی بین اعضای مجموعه را برای پیشبرد امور و تحقق اهداف شرکت، مهم و ارزشمند دانست و گفت: با نیروهای جوان و توانمندی که در مجموعه وجود دارد باید بتوانیم عملکرد شرکت را بیش از پیش بهبود بخشیم و شرکت را به جایگاهی که شایستۀ آن است برسانیم.

بیانیان گفت در واقع مبنای تصمیم گیری برای دستیابی به اهداف و پیشبرد هر چه بهتر فعالیت های شرکت، راهبردهایی است که بزودی در سطح شرکت ابلاغ و عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: اطمینان  و آرامش خاطر مشتریانِ ما در گرو آسایش کارکنان است و بر همین اساس، توانمندسازی نیروی انسانی و طبقه بندی مشاغل براساس شایستگی و تلاش افراد در دستور کار قرار گرفته و بزودی عملیاتی خواهد شد.

علیرضا بیانیان با اشاره به تعلق و تعهد سازمانی در بیمه آرمان گفت: خوشبختانه فرهنگ سازمانی در این شرکت در سطح بالایی نهادینه شده است و بدون شک بیمه آرمان بخشی از هویت تک تک ما را تشکیل می دهد، چرا که موفقیت و رشد آن ارتباط مستقیمی با تلاش، انگیزه و خواست ما دارد.

مدیرعامل بیمه آرمان در بخش دیگری از سخنان خود، توسعۀ بیمه های خُرد از جمله بیمه های عمر و سرمایه گذاری و بیمه های آتش سوزی را از اولویت های این شرکت در سال جاری برشمرد و گفت: برای تحقق این امر لازم است شبکه فروش و نمایندگان بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرند و ضمن تقویت و پشتیبانی همه جانبۀ شبکه فروش، به امور و خواسته های آنان نیز رسیدگی شود.

وی در پایان از تغییر و جابجایی برخی از مدیران شرکت در سال جدید خبر داد و گفت: این تغییرات با توجه به شرایط و اقتضای شرکت، با هدف تحقق هرچه بیشتر اهداف و افزایش قابلیت های فنی و کارشناسی افراد صورت گرفته و قطعاً باعث پویایی و تحرک شرکت خواهد شد. بر همین اساس، در این جلسه آقایان مهدی نوبخت، سعید فاضلی، فریبرز اسدی، سیدحمید موسوی و سیدجواد هاشمی به ترتیب به عنوان مدیر توسعه منابع، مدیر امور شعب، مدیر امور نمایندگان، مدیرآموزش و پژوهش و مدیر نظارت بر امور شعب و نمایندگان منصوب و معرفی شدند. محمد شیدا نیز به عنوان مشاور مدیر عامل منصوب و معرفی شد.

کلید واژه ها: بیمه آرمان
کد مطلب: 60354| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۶:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.