پیاده روی بزرگ سلامت در بوستان بزرگ یاس برگزار شد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: با هدف ارتقاء فرهنگ سلامت و تندرستی در جامعه، پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسبت هفته سلامت، با حضور بیش از 3 هزار شهروند ، امروز – جمعه اول اردیبهشت - در بوستان بزرگ یاس برگزار شد.
کد مطلب: 60359| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱ ۱۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
پیاده روی بزرگ سلامت در بوستان بزرگ یاس  برگزار شد

به گزارش"فرازنیوز" ، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این پیاده روی همزمان با اولین روز هفته سلامت و با شعار زندگی سالم و با نشاط  به میزبانی منطقه یک و با همکاری مناطق  پهنه شمال تهران شامل مناطق  1،2،3و 5  از ساعت 8 الی 11 در بوستان بزرگ یاس اجرا شد.


وی افزود: در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران ارشد و مدیران سلامت مناطق  و نماینده اداره کل سلامت شهرداری تهران برگزار شد شهروندان پس از طی حدود دو کیلومتر از بوستان یاس، در جایگاه مستقر شدند وبرنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی برای آنها برگزار شد.


کارگران تصریح کرد : این پیاده روی علاوه بر ارتقاء سلامت شهروندان مشارکت اجتماعی آنها را نیز افزایش داد و اعضای خانواده توانستند در کنار هم  یک روز سالم و پر نشاط را تجربه نمایند.


این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: در حاشیه این مراسم، با همکاری مسئولین خانه های سلامت، ورزش و... منطقه یک، ایستگاه غربالگری قند خون ، مشاوره سلامت روان، تغذیه و ایستگاه تفریحات سالم  برپا و خدمات لازم به  شهروندان ارائه شد

کد مطلب: 60359| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱ ۱۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.