جزییات تازه از مناظره‌های تلویزیونی

سیاسی - اولین مناظره نامزدهای انتخاباتی جمعه (هشتم اردیبهشت ماه) برگزار می‌شود و پس از آن دو مناظره زنده دیگر هفته آینده در راه است.
کد مطلب: 60383| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۰:۲:۱۰| نسخه چاپی
جزییات تازه از مناظره‌های تلویزیونی

به گزارش ایسنا، عضو شورای نظارت بر صداوسیما از برگزاری نخستین مناظره زنده تلویزیونی شش نامزد ریاست جمهوری در روز جمعه، هشتم اردیبهشت ماه خبر داده است.

ضمن اینکه زمان دقیق این مناظره هنوز مشخص نشده است.

میان نامزدهای ریاست جمهوری مناظره دو نفره برگزار نمی‌شود و مناظره ها صرفا شش نفره خواهد بود.

سید احسان قاضی زاده هاشمی گفته است: امروز جلسه کمیسیون ویژه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در سازمان صدا وسیما برگزار و در این جلسه جزئیات برگزاری مناظره زنده تلویزیونی میان نمایندگان نامزدها اعم از تعداد مناظره ها و زمان پخش آن بررسی می شود.

همچنین ضبط برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در سازمان صدا و سیما از صبح فردا آغاز می‌شود که شامل صحبت با دوربین، صحبت با کارشناسان، مستندهای تولیدی و گفتگوی ویژه خبری است و هر یک از نامزدها می‌توانند دو مستند تولیدی نیز ارائه کنند.

 

 مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی امشب به صورت زنده از شبکه‌های یک و خبر پخش می‌شود و شبکه‌های رادیویی نیز به پخش مستقیم این برنامه اقدام می‌کنند.
 
ساعت مناظره های تلویزیونی

 ساعت مناظره های زنده انتخاباتی اعلام شد.

بر این اساس، جمعه ۸ اردیبهشت ساعت ۱۶ - اقتصادی برگزار می شود. همچنین روز جمعه ۱۵ اردیبهشت نیز ساعت ۱۶ -مناظره  اجتماعی برگزار خواهد شد.

طبق این گزارش در روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت نیز ساعت ۲۲ -شاهد برگزاری مناظره سیاسی خواهیم بود.

کد مطلب: 60383| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۰:۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.