به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ مبعث اجرا شد؛

آذین بندی معابر و میادین منطقه2

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه دو از اجرای عملیات آذین بندی و نورپردازی در سطح منطقه دو به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ مبعث خبر داد .
کد مطلب: 60406| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۴ ۱۵:۷:۱۰| نسخه چاپی
آذین بندی معابر و میادین منطقه2

به گزارش "فرازنیوز" ، عزیز اله نظری با اعلام این مطلب اظهار داشت : به مناسبت فرا رسیدن مبعث رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) و  به منظور ایجاد حس زیبایی و نشاط در فضاهای شهری و در راستای گرامیداشت فرارسیدن بعثت رسول گرامی اسلام، منطقه دو با اجرای عملیات آذین بندی و نورپردازی در سطح منطقه دو نسبت به تغییر فضا و چهره شهر، متناسب با حال و هوای این عید فرخنده اقدام نموده است.

شهردار منطقه دو در تشریح این عملیات آذین بندی بیان نمود : نصب 15هزار متر طول ریسه پارچه ای و 7هزارمترطول ریسه نوری در سطح میادین و معابر اصلی منطقه از جمله میدان صنعت، کوثر و قیصرامین پور و همچنین نصب 30 تخته بنر در سطح منطقه توسط اداره زیباسازی منطقه انجام پذیرفت.

نظری  همچنین با اشاره به تزیین پایه ستون پل بزرگراه جناح- شیخ فضل الله گفت: مهم‌ترین رسالت زیباسازی شهرداری منطقه دو با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران تلاش برای ارتقا فرهنگ شهروندی در مسائل زیباسازی شهری با استفاده از حجم های متناسب با هزینه اندک است که برای پیشبرد اهداف و زیباسازی شهری با نصب این حجم گامی مثبت برداشته است.

عزیز اله نظری شهردار منطقه دو در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه ما با بهره گیری از تعالیم پیامبران خاتم حضرت محمد مصطفی(ص) در زمره ره یافتگان و پویندگان طریق هدایت و سعادت باشیم.

کلید واژه ها: شهرداری2 آذین بندی مبعث
کد مطلب: 60406| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۴ ۱۵:۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.