پیام مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: بی تردید کارگران پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید هستند و تکریم این عزیزان بر ما نیز تکلیفی است الهی و انسانی .
کد مطلب: 60447| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۶:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
 پیام مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

به گزارش "فرازنیوز" پیام مدیرعامل شرکت صنعتی چادر ملو بمناسبت روز کارگر بشرح زیر می باشد ؛

 

بنام یکتا آفریننده جهان
یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی ایست مغتنم برای ارج نهادن به یکی از پرتلاش ترین اقشار جامعه که با تمام توان خود در جهت سازندگی کشور گام برمی دارند.  تجلیل و تقدیر از کارگران جهادگر و کم توقع که به واقع گردانندگان چرخ های صنعت برای رشد و شکوفایی اقتصادی کشور محسوب می شوند، وظیفه تمامی آحاد جامعه می باشد. بی تردید کارگران پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید هستند و تکریم این عزیزان بر ما نیز تکلیفی است الهی و انسانی .

من نیز برخود وظیفه می دانم در روز جهانی کارگر، مراتب سپاس و تقدیر خود را تقدیم عزیزان همکارم نمایم که همواره برای تداوم فعالیت های سازنده و ارزش آفرین بخش معدن و صنعت در هر شرایطی پیشتاز بوده اند و با عزم و اراده ای خستگی ناپذیر به آینده درخشان این مرزو بوم می اندیشند  .
آرزومند سربلندی و نشاط و تندرستی برای فرد فرد شما عزیزان هستم و روز كارگر را به همه كارگراني كه با خلاقيت و تلاش خود زمينه ساز شكوفايي و اعتلاي همه جانبه كشور مي گردند تبریک عرض می کنم.


                                                                                                                 محمود نوریان

کد مطلب: 60447| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۶:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.