در منطقه 20 شهر تهران انجام شد:

رشد هزاردرصدی آبنماهای هوشمند در جنوب تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 20 شهر تهران از رشد هزاردرصدی آبنماهای هوشمند در این منطقه جنوبی طی دوره اخیر مدیریت شهری تهران خبرداد.
کد مطلب: 60453| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
رشد هزاردرصدی آبنماهای هوشمند در جنوب تهران

به گزارش "فرازنیوز" سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: به منظور زیباسازی سیمای شهری و طراوت بخشیدن به فضای عمومی، احداث آبنماهای هوشمند در میادین و بوستان ها، طی 12 سال گذشته در دستور کار مدیریت شهری تهران قرار داشته است.

 

صفوی افزود: در 12 سال گذشته تعداد آبنماهای هوشمند منطقه 20 از 5 به 56 مورد افزایش یافته که معادل رشد هزار و بیست درصد است.

وی در ادامه گفت: آبنماهای میادین شهید غیبی، شهید مدرس و همچنین بوستان شهیده فراهانیان در سال 95 اجرا شده و در حال بهره برداری از سوی شهروندان این منطقه جنوبی است.

 

شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه با توجه به موقعیت زیارتی و تاریخی شهرری، این منطقه جنوبی در سال های اخیر مورد توجه ویژه شهردار و مدیران ارشد شهرداری تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران بوده است، یادآور شد: خدمات رسانی بهینه به مسافران، گردشگران و زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و افزایش کیفیت زندگی شهروندان منطقه 20 از مهمترین دلایل توجه مدیریت شهری تهران به این منطقه جنوبی است.

کلید واژه ها: شهرداری20 آبنما هوشمند
کد مطلب: 60453| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.