راز پوستر عجیب رئیسی

سیاسی - انتشار پوسترهایی از ابراهیم رئیسی با عنوان "اصلاح طلبان حامی رئیسی" تعجب کاربران فضای مجازی را برانگیخته است. این سوال مطرح است که این پوسترها توسط چه کسانی و با چه انگیزه ای منتشر می شود در حالیکه فاصله رئیسی با اصلاح طلبان روشن است.
کد مطلب: 60457| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
راز پوستر عجیب رئیسی

به گزارش فرارو، چند روز است پوستری از ابراهیم رئیسی و محمد خاتمی در فضای مجازی دست به دست می شود که در نوع خود جالب توجه و عجیب است.


در این پوستر نوشته شده است "سلام بر دو سید فاطمی" در کنار آن تصویری از رئیسی و خاتمی قرار دارد. عده ای انتشار این پوسترها را به حامیان رئیسی نسبت می دهند که به دنبال کسب رای اصلاح طلبان هستند. ذیل این پوستر نوشته شده است "اصلاح طلبان حامی آیت الله رئیسی". 
 
راز پوستر عجیب رئیسی
 
این در حالی است که رئیس دولت اصلاحات از حسن روحانی در انتخابات حمایت کرده و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز از حامیان روحانی محسوب می شود.

حامیان رئیسی تلاش می کنند او را چهره ای فراجناحی نشان دهند. امروز علیرضا پناهیان واعظ مشهور و از چهره های نزدیک به جبهه پایداری در سخنانی رئیسی را چهره ای مستقل و فارغ از جناح اصولگرا یا اصلاح طلب معرفی کرد.

پناهیان درباره رئیسی گفت: «واقعا یک شخصیت فراجناحی است. نگویید ایشان کاندید اصولگراهاست. این را شبکه‎های غربی و اصلاح‎طلب‎ها اصرار دارند بگویند. اصولگرا یعنی چه؟ اصولگرایی و اصلاح‎طلبی یعنی چه؟»
 
به گفته این حامی رئیسی: «یک گروهی اسم خودشان را گذاشتند اصلاح‎طلب و اسم کل مردم را گذاشتند اصولگرا بعد می‎گویند چرا اصولگراها وحدت نمی‎کنند. خب اسم‎گذاری را اشتباه کردید. مثل اینکه بچه‎ای در خانواده اسم خود را ایکس بگذارد و اسم بقیه بچه‎ها را بگذارد ایگرگ! بعد بگوید نگاه کن ما هر موقع می‎گوییم ایگرگ اینها قاطی می‎کنند! نامگذاری اشتباه است. اینها را برای دوقطبی کردن جامعه انجام دادند.»
 
پناهیان معتقد است: «ایشان می‎تواند با جریان‎های مختلف کار کند و واقعاً می‎شود به عنوان یک عنصر فراجناحی از ایشان یاد کرد. چرا در طول این مدت حاشیه سیاسی جناحی نداشتند؟ به این دلیل است که روحیه فراجناحی دارند.» 
 
این رویکرد در بیان رئیسی هم پیداست. او در مناظره اول تلاش کرد وارد جدال قالیباف با حسن روحانی و جهانگیری نشود.
 
رئیسی در بخشی از سخنانش تاکید کرد اصولگرا و اصلاح طلب را رها کنید. 
 

احتمالا انتشار پوسترهای عجیب رئیسی هم در راستای همین دیدگاه در ستاد انتخاباتی اوست.

کد مطلب: 60457| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶  ,   February 21, 2018

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.