آغاز ساماندهی متکدیان در معابر و چهارراه های پر تردد مرکز شهر تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: از سوی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با همکاری شهرداری منطقه 11؛ طرح ضربتی ساماندهی متکدیان در چهارراه ها و معابر پرتردد بخش مرکزی شهر تهران آغاز شده است.
کد مطلب: 60475| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
آغاز ساماندهی متکدیان در معابر و چهارراه های پر تردد مرکز شهر تهران

گزارش "فرازنیوز"  سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 ؛ با بیان این که  ساماندهی متکدیان به طور مستمر در طی سال انجام می شود؛ گفت: دور جدید ساماندهی متکدیان در معابر و چهار راه های پرتردد بخش مرکزی شهر تهران ؛ با تشکیل تیمی متشکل از مدد کار اجتماعی، نیروی انتظامی و ناوگان جمع آوری متکدیان در معابر اصلی سطح شهر فعال شده است.

 

طباطبایی افزود: طرح با شناسایی و پاتوق شناسی در 10 تا 12 معبر و چهار راه اصلی منطقه از جمله تقاطع حافظ و جمهوری، چهار راه لشکر، سه راه جمهوری، معبر پارک دانشجو، چهار راه ولی عصر(عج) و...به صورت شبانه روزی اجرا می شود. این تیم با گشت زنی در معابر و شناسایی متکدیان پس از مدد کاری اولیه؛ نسبت به تأمین نیازهای ضروری برخی مسافران در راه مانده و معرفی به پایانه های مسافربری برای تهیه بلیط اقدام می کنند.
 
به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11؛ سایر افراد پس از تشخیص تکدی گری حرفه ای برای انجام اقدامات مدد کاری، ویزیت پزشک و تشکیل پرونده؛  به سامانسرای اسلامشهر منتقل و غربالگری می شوند.همچنین متکدیان نیازمند به مراکزی چون بهزیستی و کمیته امداد معرفی می شوند.
طباطبایی خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده متکدیان با شماره 137 تماس بگیرند تا در کمترین زمان ممکن جمع آوری و اقدامات مددکاری و ساماندهی آنان انجام شود.
 
کد مطلب: 60475| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   September 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.