فراهم شدن 5 هزار متر مربع فضاي تبليغاتي در شمال تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: به منظور ايجاد مكان هاي مناسب براي نصب تبليغات نامزدهاي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در حدود 5 هزار متر مربع فضاي تبليغاتي در شمال تهران مناسب سازي شد.
کد مطلب: 60481| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۷ ۱۴:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
فراهم شدن 5 هزار متر مربع  فضاي تبليغاتي در شمال تهران

به گزارش "فرازنیوز"  مهندس  محمد رضا ميرزايي رييس اداره زيباسازي شهرداري اين  منطقه  با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:  210 سازه تبليغاتي به صورت دو رو به ابعاد هر یک 24 متر مربع در معابر شمال تهران ايجاد شده  تا ستادهاي انتخاباتي بتوانند پوستر، تراكت وديگر اقلام تبليغاتي خود را بر روي آنها نصب كنند .


 وي هدف از اين طرح را جلوگيري از ناهماهنگي و آشفتگي هاي بصري و ديوارنويسي ها و ايجاد يك چارچوب و فضاي هماهنگ براي ستاد هاي تبليغاتي عنوان كرد .


رييس اداره زيباسازي شهرداري منطقه یک گفت: 60 سازه تبلیغاتی توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران و 150 سازه نیز توسط شهرداری منطقه یک در شمال تهران نصب شده که مکان یابی محل نصب سازه های انتخابات ریاست جمهوری در معابر اصلی و مکان های پر تردد و برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران با نگاه محله ایی انجام شده است.


وی گفت : نصب پیام هایی از  بيانات حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري در خصوص مشاركت عمومي، ترغيب و تشويق شهروندان به شركت در انتخابات رياست جمهوري و خنثي نمودن توطئه هاي دشمنان از ديگر اقدامات انجام شده در اين ايام  است .


میرزایی افزود: پس از برگزاری انتخابات عمليات پاكسازي نماهاي شهري طبق زمان اعلامی  مندرج در قانون انتخابات آغاز مي شود

کد مطلب: 60481| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۷ ۱۴:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.