با تسهیلات به بنگاه های صنعتی استان سمنان:

ایجاد 800 اشتغال مستقیم توسط بانک صنعت و معدن

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانك صنعت و معدن به عنوان تنها بانك توسعه اي و تخصصي بخش صنعت و معدن در مسير توسعه صنعتي استان سمنان با تامين مالي بنگاههاي صنعتي براي ايجاد اشتغال مستقيم اين استان گام هاي اساسي برداشته است .
کد مطلب: 60496| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
ایجاد 800 اشتغال مستقیم توسط بانک صنعت و معدن

به گزارش "فرازنیوز"  صنايع استان سمنان با تسهيلات ريالي معادلي ١٤٠ ميليارد ريال و تسهيلات ارزي معادل ٣٦ ميليون دلار از سوي اين بانك تامين مالي شده اند كه منجر به ايجاد ٨٠٠ شغل مستقيم در استان گرديده است.


از جمله اين طرحها مي توان به طرحهاي داروسازي فاتك شيمي، كوير سمنان، آذر فولاد ايرانيان، پرتو صنعت شرق و بافندگي سمنان اشاره نمود.


همچنين اين بانك تاكنون ٢ هزار و ٢٥٠ ميليارد تومان به يكهزار و ٥٨٠ واحد صنعتي در كشور و ٧٤ ميليارد و ٨٠٠ ميليون تومان به ٥٦ طرح كوچك و متوسط صنعتي در قالب طرح رونق توليد پرداخته كه سهم استان سمنان از اين مبلغ ١١٣ ميليارد تومان به ٥٤ طرح استان سمنان اختصاص يافته است.


شايان ذكر است با اتمام و به بهره برداري رسيدن طرح هايي كه با تسهيلات بانك صنعت و معدن در استان سمنان در حال اجراست اين استان به افق هاي تازه اي از توسعه صنعتي و رشد اقتصادي دست خواهد يافت.

کد مطلب: 60496| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.