به منظور ساماندهی نقاط بی دفاع شهری و توسعه سرانه های ورزشی صورت گرفت؛

افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای محله زنجان جنوبی منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: به مناسبت خجسته میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (ع) طی مراسمی با حضور شهردار، معاونین، مدیران، شورایاران و جمعی از شهروندان، زمین چمن مصنوعی محله زنجان جنوبی به نام شهدای محله توسط پدر شهید اشرفی افتتاح شد.
کد مطلب: 60507| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۴:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای محله زنجان جنوبی منطقه 10

به گزارش "فرازنیوز" ، در این مراسم عباس بابازاده ضمن تبریک یگانه عالم هستی حضرت مهدی (عج) با اشاره به توسعه ورزش محلات گفت: در راستاي اجراي برنامه راهبردي مدیریت شهری مبني بر ايجاد و توسعه زيرساخت هاي ورزشي در محلات، چهارمین زمین چمن مصنوعی منطقه در فضای بی دفاع شهری واقع در انتهای خیابان بهنود تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) به بهره برداری رسید و تحویل مدیریت محله شد.

 

وی افزود: زمین چمن مصنوعی فعلی، سالیان متمادی به عنوان فضایی برای احداث پارکینگ طبقاتی رها شده و جزو نقاط بی دفاع شهری محل بروز آسیب های اجتماعی شده بود که با توجه به پیگیری های مکرر از سوی شهرداری منطقه، این تهدید محلی با احداث زمین چمن به فرصتی برای ساکنان تبدیل شد و قرار است در طبقه پایینی این زمین نیز باشگاه بدنسازی با مشارکت سرای محله احداث شود.

 

 بابازاده افزود: در محلات هاشمی و شبیری جی نیز مکان هایی برای احداث زمین چمن مصنوعی پیش بینی شده و در صورت تامین اعتبارات به زودی اجرایی خواهد شد.

شهردار منطقه با اشاره به توزیع عادلانه امکانات ورزشی در محلات یادآور شد: علی رغم مشکلات موجود در بافت فرسوده منطقه، با پیگیری های های به عمل آمده در چند سال اخیر و احداث 12 مجموعه ورزشی، منطقه از سرانه ورزشی مطلوبی برخوردار است.

 

وي همچنین از اهتمام ویژه دست اندرکاران براي تامين خواسته ها و نيازهاي رفاهي، ورزشي و تفريحي قشر جوان و نوجوان خبر داد و افزود: مدیریت شهری در سال هاي گذشته با احداث مجموعه های ورزشی چند منظوره، نصب دستگاه هاي ورزشي در بوستان ها و برگزاري همايش هاي پياده روي گام هاي خوبي در راستای نهادینه سازی ورزش و ایجاد شادابی و نشاط شهروندان برداشته است و این موضوع با توجه به مطالبات شهروندان در حال پیگیری است.

کد مطلب: 60507| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۴:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.