احداث بوستان خانواده در جنوب تهران با کاربری شهربازی

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 20 شهر تهران از ساخت بوستان تفرجگاهی خانواده با کاربری شهربازی در این منطقه خبر داد.
کد مطلب: 60508| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۵:۱:۱۰| نسخه چاپی
احداث بوستان خانواده در جنوب تهران با کاربری شهربازی

به گزارش "فرازنیوز" سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: عملیات عمرانی و ساخت بوستان 3 هکتاری خانواده با پیشرفت 40 درصدی در حال اجراست که بر اساس درخواست شهروندان و نیاز منطقه، طرح نخستین شهربازی مدرن منطقه 20 در این محل تفرجگاهی، ایجاد خواهد شد.

 

صفوی به اجرای طرح پارک شگفت انگیز در محوطه بوستان خانواده اشاره کرد و افزود: با تجهیز این بوستان به وسایل و امکانات مدرن شهربازی، نیاز شهروندان منطقه 20 مرتفع خواهد شد و همچنین با توجه به دسترسی مناسب این بوستان به بزرگراه آزادگان، دیگر شهروندان نیز می توانند از این امکان تفریحی استفاده کنند.

 

وی با اشاره به اینکه این بوستان در ورودی منطقه 20 و میدان مادر واقع شده است، افزود: بام بوستان، آمفی تئاتر، رستوران و ظرفیت پارکینگ برای 200 خودرو از جمله امکانات پیش بینی شده برای بوستان خانواده است.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: احداث بوستان های تخصصی همچون بانوان، خانواده و دوستدار کودک از مهمترین پروژه های توسعه فضای سبز شهری مدیریت شهری این منطقه در سال جاری است

کد مطلب: 60508| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۵:۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.