معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو مطرح کرد:

حذف آلودگي هاي بصري و پاکسازي در منطقه دو

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو ، از فعالیت مستمر اداره خدمات شهری منطقه در راستای زیباسازی محیط شهری، آراستگی و پاکیزگی معابر شهری با توجه به بارندگی های اخیر در سطح منطقه از خدمات رسانی حداکثری به شهروندان خبرداد.
کد مطلب: 60510| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۴:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
حذف آلودگي هاي بصري و پاکسازي در منطقه دو

به گزارش "فرازنیوز" ، علیرضا جعفری با اعلام این مطلب اظهار داشت :  با توجه به افزایش چشم گیر زباله و همچنین نظافت شهری به منظور ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان ، اداره خدمات شهري منطقه اقدام به حذف آلودگي هاي بصري و پاکسازي برچسب هاي تبليغاتي غیرمجاز از ديواره هاي شهري،  شستشو، رنگ آميزي و رفع مشکلات جداول، گاردريل ها، المان هاي شهري، تابلو هاي ترافيکي، مخازن و زير مخزني ها، انهار و جوي ها، ايستگاه هاي اتوبوس و پل هاي عابر در سطح منطقه کرده است.

 

ویافزود : ساعت کار ماشین آلات حمل زباله و سیمی تریلرها و ماشین آلات چندمنظوره جدول شوی، دیوار شوی، نرده شوی و جاروبها و پاکسازی و زیباسازی سطح منطقه در سال جاری افزایش یافته است.

 

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: . فرهنگ سازی در جهت داشتن منطقه ای پاک و سالم یکی از مقوله های مهمی است که در این زمینه باید انجام شود وامیدواریم همه شهروندان خود را مالک اموال عمومی بدانند و نسبت به حفظ و نگهداری آن حساس باشند.

کد مطلب: 60510| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۴:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.