حمایت بانک آینده از واحدهای خرد و متوسط؛ گامی در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک آینده در راستای اولویت‌ های خود، مبنی بر حمایت از بخش‌ های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، برنامه ‏های هدف‌مندی در جهت تأمین مالی واحدهای تولیدی و به ‏ویژه واحدهای کوچک و متوسط(SME)را در دستور کار خود قرار داده است.
کد مطلب: 60511| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
حمایت بانک آینده از واحدهای خرد و متوسط؛ گامی در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی

به گزارش "فرازنیوز" ، بانک آینده با اجرای برنامه‌های خود در ارتباط با تأمین منابع مالی و پاسخ‌گویی به نیاز فعالان اقتصادی، تاکنون توانسته است؛ علاوه بر تعامل پویا با وزارت صنعت، معدن و تجارت در این عرصه، خود نیز رأساً با بازاریابی مستقیم، مشتریان واجد شرایط را شناسایی و پاسخ‌گوی بخشی از نیاز آن‌ها باشد.


دستاورد حاصل از این رویکرد، تصویب پرداخت بیش از ۱,۵۰۵میلیارد (یک‎هزار و پانصدو پنج میلیارد)ریال تسهیلات بوده که تا پایان سال ۱۳۹۵ جمعاً مبلغ ۱,۱۰۶ میلیارد (یک ‎هزار و یک ‎صد و شش میلیارد) ریال آن از سوی بانک آینده به بنگاه‌های خرد و متوسط مورد هدف پرداخت شده است.


شایان ذکر است؛ در ادامه این روند، در نخستین گردهمایی مدیران ارشد و رؤسای شعب بانک آینده در سال‌جاری نیز تلاش هرچه بیشتر در جهت تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور و حمایت از تولید و اشتغال، به‌عنوان اولویت‌ بانک آینده در برنامه‎های سال ۱۳۹۶، مورد تأکید قرار گرفت.

کد مطلب: 60511| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.