با حمايت بانک انصار دوازدهمين جشنواره بين المللي "تبيان" برگزار شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: دوازدهمين جشنواره بين المللي پروژه هاي دانش آموزي "تبيان" همچون سنوات گذشته با حمايت بانک انصار در روزهاي 14 و15 ارديبهشت ماه در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد.
کد مطلب: 60512| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
با حمايت بانک انصار دوازدهمين جشنواره بين المللي

به گزارش "فرازنیوز" اين جشنواره در رشته هاي مختلف و در سه بخش «غرفه هاي نمايشگاهي»، «سمينارهاي علمي» و «مسابقات دانش آموزي»  با رويکرد گسترش فرهنگ پژوهشگري، ايجاد زمينه‌هاي ظهور خلاقيت و توانايي هاي بالقوه دانش آموزان، ارائه و عرضه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري آينده سازان ايران اسلامي، توسعه همکاري ها و مبادلات علمي و فني مراکز پژوهشي و دستگاه هاي اجرايي، ايجاد انگيزه براي بالا بردن سطح علمي جهت توليد علم و جنبش نرم افزاري، افزايش حساسيت جامعه نسبت به پژوهش و متجلي کردن نتايج آن و نيز تبيين نقش و اهميت بالاي تفکر و پژوهش برگزار شد.

 

این گزارش می افزایددر این دوره از جشنواره پس از داوری اولیه تعداد 6000دانش آموز به همراه دبیران راهنما در قالب 1500گروه از 20استان کشور و در سه بخش به تفکیک ؛330گروه در بخش غرفه های نمایشگاهی،620گروه در بخش سمینارهای علمی و550گروه در بخش مسابقات دانش‌آموزی در مرحله نهایی به این جشنواره راه یافتند.

 

 

بنابر گزارش مذکور در کنار غرفه هاي دانش آموزي در نمايشگاه جنبي اين همايش، بانک انصار نيز با برپايي غرفه، ضمن ارائه طرح ها و خدمات خود، با اجراي برنامه هاي فرهنگي و هنري مانندکارگاه خوشنويسي وکاريکاتور توجه دانش آموزان، دبيران و خانواده ها را به خود جلب کرد.

 

گفتني است در آيين اختتاميه نيز علاوه بر پخش نماهنگ هاي مذهبي و فرهنگي با آرم بانک،اجراي سرود هاي مذهبي و ملي توسط گروه "ذکر" نيز با پس زمينه لوگوي بانک انصار انجام شد که مورد استقبال و توجه ميهمانان و دانش آموزان قرارگرفت. همچنين در پايان همايش با اهداي لوح تقدير و تنديس از بانک انصار تقدير شد.

 

 

 

کد مطلب: 60512| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۳ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   September 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.