با رشد 100 درصدي عملکرد در سال 95

برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين

بانک و بیمه - فرازنیوز: مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با حضور 100 درصد سهامداران برگزار و صورت‌هاي مالي منتهي به پايان اسفند ماه 1395 اين شرکت به تصويب رسيد.
کد مطلب: 60528| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين

به گزارش "فرازنیوز" ، اين جلسه با حضور مديريت نظارت بر نهادهاي مالي سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس شرکت و نمايندگان سهامداران از جمله مجموعه بانک اقتصادنوين، سرمايه‌گذاري غدير، گروه صنايع بهشهر، سرمايه گذاري ساختمان ايران، موسسه اعتباري ملل و نمايندگان ديگر سهامداران تشکيل شد.


در اين جلسه دکتر نادي، مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين، اقدامات و دستاوردهاي گروه تامين سرمايه نوين را در سال 95 تشريح کرد.


وي ضمن تاکيد بر هماهنگي و همكاري موثر بين هيات مديره، مديران و كاركنان شركت و تشكر از آنان، انتشار اولين صکوک اجاره و اولين اوراق تامين مالي دولت در بازار سرمايه را تجربه موفقي براي دولت و بازار سرمايه دانسته و اين اقدام را سرآغاز استفاده از ساير روش‌هاي تامين مالي دولت از بورس عنوان نمود.


دکتر نادي همچنين به رشد 100 درصدي سودآوري شرکت تامين سرمايه نوين در سال 95 اشاره کرد و مديريت بهينه ريسک‌هاي مربوطه و کسب رتبه فعال‌ترين تامين سرمايه در فعاليت اصلي و مديريت صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري و بازارگرداني از سوي سازمان بورس و اوراق بهادار را از دستاوردهاي اين شرکت در سال گذشته دانست.


در اين جلسه همچنين پس از تصويب صورت‌هاي مالي سال مالي 1395 که همراه با گزارش مقبول حسابرس بود، افزايش سرمايه شرکت از 4 هزار ميليارد ريال به 5 هزار و 500 ميليارد ريال از سوي سهامداران به تصويب رسيد.

کد مطلب: 60528| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.