مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد:

رشد 33.9درصدی تعداد پروانه های صادره در بافت های فرسوده در فروردین ماه 1396

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افزایش 33.9 درصدی رشد پروانه های صادره در بافت های فرسوده در فروردین ماه خبر داد.
کد مطلب: 60531| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۵:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
رشد 33.9درصدی تعداد پروانه های صادره در بافت های فرسوده در فروردین ماه 1396

به گزارش "فرازنیوز" ، عباداله فتح اللهی با اشاره به افزایش میزان بهره مندی شهروندان از تخفیفات عوارض صدور پروانه در بافت های فرسوده، خاطر نشان کرد: تعداد پروانه های صادره در این بافت ها در فروردین ماه 96 در مقایسه با همین ماه در سال 95، 33.9%  (نقطه به نقطه) رشد داشته است. این در حالی است که درصد رشد تعداد پروانه های صادره در خارج از بافت فرسوده در همین بازه زمانی 17.3%- بوده است.

 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن ابراز امیدواری در خصوص استمرار روند رشد تعداد پروانه های صادره در بافت های فرسوده در سال جاری، اظهار داشت: در فروردین ماه سال گذشته تعداد 62 پروانه در بافت های فرسوده صادر شده در حالیکه در فروردین سال جاری این تعداد به 83 مورد رسیده است.

 

به گفته وی آمار تعداد پروانه های صادره در محدوده های خارج از بافت های فرسوده در فروردین سال جاری در مقایسه با فروردین سال 95، کاهش یافته است.

 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت تجمیع پلاک های ریزدانه در بافت های فرسوده جهت رسیدن به حداقل استانداردهای ساخت و ساز تعریف شده در طرح جامع و تفصیلی و همچنین تدوین سیاست های کارآمد در بسته های تشویقی نوسازی ارائه شده از سوی شهرداری تهران در سال گذشته به منظور حمایت از ساخت و سازهای تجمیعی از افزایش 69.6 درصدی رشد تعداد پروانه های تجمیعی صادره در بافت های فرسوده در فروردین ماه خبر داد و یادآور شد: تعداد پروانه های تجمیعی صادره در خارج از بافت های فرسوده در سال گذشته 15.3%- بوده است.

دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران تصریح کرد: رشد صدور پروانه در فروردین ماه سال گذشته بر اساس شاخص زیربنای ناخالص 5.5%، تعداد واحد مسکونی 7.8% وتعداد پلاک ها 38.2% بوده است.

کد مطلب: 60531| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۵:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.