افزایش سرمایه چادرملو به 35 هزار میلیارد ریال

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: معدن 24: رئیس اداره امور سهام شركت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به صدور مجوز افزایش سرمایه چادرملو از سوی سازمان بورس اوراق بهادار تهران افزود : طی 2 ماه آینده سرمایه شرکت معدنی صنعتی چادرملو از مبلغ 28 هزارو 215 میلیارد ریال به 35 هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.
کد مطلب: 60532| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
افزایش سرمایه چادرملو به 35 هزار میلیارد ریال

به گزارش "فرازنیوز" رئیس اداره امور سهام شركت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به صدور مجوز افزایش سرمایه چادرملو از سوی سازمان بورس اوراق بهادار تهران  افزود : طی 2 ماه آینده  سرمایه شرکت معدنی صنعتی چادرملو از مبلغ 28 هزارو 215 میلیارد ریال به 35 هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.


گفتنی است ، افزایش سرمایه چادرملو، درمجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام این شرکت در فروردین ماه سال 1395 به تصویب سهامداران رسیده است .


امیر غلامی گفت: این افزایش سرمایه در دو مرحله، ابتدا  از   17 هزار و 100 میلیارد ریال به 28  هزارو 215  میلیارد ریال در سال گذشته  انجام شد  و امسال نیز در مرحلۀ دوّم ، از مبلغ 28 هزارو 215 میلیارد ریال به 35 هزار میلیارد ریال  از محل مطالبات و آوردۀ نقدی سهامداران محقق می شود.


رئیس اداره امور سهام و مجامع  شركت معدنی و صنعتی چادرملو همچنین با اشاره به سود 231 ریالی هر سهم چادرملو در سال 95 افزود : تصمیم گیری در خصوص نحوه تقسیم این سود، در مجمع عمومی عادی این شركت که در اوایل تیر ماه امسال برگزار می شود صورت خواهد گرفت .


غلامی درباره ارائه گزارشات به كدال، گفت: مشكلی كه گزارش فعالیت های دوره ای ارائه شده به كدال دارند این است كه گزارش تولید و فروش در یك زمان ارائه می شود. در حالیکه این گزارش ها باید زمانی ارائه شوند كه شركت ها فاكتور نهایی را داشته باشند تا بتوانند گزارش فروش را منتشر كنند .


وی تصریح کرد : فاصله زمانی اندک 1 تا 2 روز برای اعلام گزارش تولید و فروش منطقی نیست و باید حداقل 10 روز زمان برای ارائه گزارش دقیق و کامل  از تولید و فروش در نظر گرفته شود.


امیر غلامی در خصوص نقش نمایشگاه بورس، بانك و بیمه، در اطلاع رسانی به فعالان بازار سرمایه گفت : این نمایشگاهها می تواند محمل مناسبی برای ارائه عملکرد شرکت های بورسی به سهامداران حقیقی و حقوقی و آحاد علاقمندان باشد . بنابر این حضور شرکت های بزرگ در اینگونه نمایشگاهها تاثیر مثبتی در شفاف سازی فعالیت ها و آگاهی بخشی به جامعه دارد .


وی اظهار امیدواری کرد،  انتخاب زمان مناسبتر برای برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه موجب استقبال بیشتر شرکت های بزرگ بورسی از نمایشگاه شود.

کد مطلب: 60532| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۴ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.