مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می کند:

جدیدترین دستاوردهای علمی در باشگاه فیزیک بررسی می شود

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: اولین نشست باشگاه فیزیک در سال جاری ، با هدف ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در زمینه نجوم و فیزیک درمرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
کد مطلب: 60540| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
جدیدترین دستاوردهای علمی در باشگاه فیزیک بررسی می شود

به گزارش"فرازنیوز"، امیرحسین چیذری مدیرمرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبر اظهار داشت : بیست و چهارمین نشست علمی باشگاه فیزیک که اولین نشست آن در سال جاری است روز پنجشنبه 28 اردیبهشت، از ساعت 16 الی 19  با حضور اساتید، دانش پژوهان و جمعی از علاقه مندان به علم فیزیک در سطح عموم و به صورت رایگان برگزار می شود.


مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران تصریح کرد : اولین سخنرانی این برنامه با موضوع «سلول های خورشیدی انعطاف پذیر» توسط محیا لطیف،کارشناس ارشد فیزیک و دومین سخنرانی نیز با موضوع« تفکر علمی، نگاه فیزیکی » توسط یونا نوول،کارشناس ارشد فیزیک که  هر دو از اعضای این  باشگاه هستند برای علاقه مندان بیان می شود.


وی افزود: انجام آزمایش های فیزیکی، ارائه اخبار فیزیکی، نمایش فیلم کوتاه، پرسش و پاسخ، اجرای مسابقه و اهدای جوایز به نفرات برتراز دیگر برنامه های این نشست خواهد بود.


گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از برنامه ها ، به نشانی میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://sactehran.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 22293280و 22292246 داخلی102 )تماس بگیرند.

کد مطلب: 60540| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.