طی یک هفته در شعب بانک کشاورزی؛

174 میلیارد ریال سود تسهیلات بخشیده شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: 174میلیارد ریال سود و وجه التزام تسهیلات کمتر از 25 میلیون تومان طی یک هفته در شعب بانک کشاورزی بخشیده شد.
کد مطلب: 60544| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
174 میلیارد ریال سود تسهیلات بخشیده شد

به گزارش "فرازنیوز" در اجرای مرحله دوم تبصره 35 قانون بودجه و دستور العمل  ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، با گذشت یک هفته از شروع اجرای این طرح ، قریب به 174 میلیارد  ریال سود و وجه التزام تسهیلات کمتر از 25 میلیون تومان مشتریان این بانک بخشوده و 8200 فقره پرونده بدهکاران بانک کشاورزی تسویه و مختومه شد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، برابر با دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشتریانی که اصل بدهی آن ها کمتر از 25 میلیون تومان است چنانچه تا پایان اردیبهشت نسبت به تسویه نقدی اصل بدهی خود اقدام کنند ، سود و وجه التزام بدهی آنان بخشوده خواهد شد.

 

شایان ذکر است به دنبال ابلاغ این دستورالعمل، از تاریخ 18 اردیبهشت شعب بانک کشاورزی سراسر کشور در اقدامی هماهنگ تا ساعت 22 پاسخگوی مشتریان بدهکار هستند و تا کنون استان آذربایجان شرقی با تسویه نزدیک به 600 فقره پرونده در مقام نخست و پس از آن، استان های خوزستان ، فارس، اصفهان، خراسان رضوی  و کرمانشاه با تسویه حدود 500 پرونده در مقام های بعدی قرار دارند.

کد مطلب: 60544| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۶ ۱۴:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.